Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van e valakinek húgyuti...

Van e valakinek húgyuti fertőzése, és szeretne tőe megszabadulni? Vagy vesekövességre való hajam, meglévő vesekő....?

Figyelt kérdés
Személyes tapasztalatomat szívesen elmondanám, hogyan gyógytottam meg magamat....ha valakit érdekelne...Filléres és veszélyteln módszer ami lepipálja az összes orvos-sintér tudományát, sőt ellent mond az elfogadott "orvostudománnynak". Antibiotikumok nem hatottak, de húszárosan kivágtam magam belőle és meggyógyultam.

2021. ápr. 1. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Kérdés jelentve!
2021. ápr. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szeretném elmondani hogy semmit nem árulok, semmilyen hasznom nincs a dologból.
2021. ápr. 1. 18:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Kuruzsló vagy. Nem szükséges terjesztened a dezinformációkat. Orvosi egyetemet nem végeztél, nulla tudásod van az emberi test működéséről.
2021. ápr. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem is volnának kérdéseim a húgyuti fertőzésssel vagy vesekövességgel kapcsolatbam, de mivel úgy látom hogy értelmileg kissé problémás egyed lepte el a terpet jobb lenne talán ha aki ezekről tanácsot akar nekem adni, vagy elfogadja az én tanácsom az privátban keresne meg.
2021. ápr. 1. 19:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Másodszor is jelentve.
2021. ápr. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Négyes komment is jelentve.
2021. ápr. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az ilyet tiltani kellene az egész netről a szolgáltató által.
2021. ápr. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!