Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van aki elhiszi hogy több...

Van aki elhiszi hogy több mint 2 millió embert oltottak be Magyarországon?

Figyelt kérdés
Nekem soknak tűnik nem hiszem hogy mindent 5. ember be lenne oltva.

2021. ápr. 2. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Csaladban a gyerekeken kivul mindenki oltott
2021. ápr. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Megboldogult édesanyám, míg élt, sokszor mondta: nem elég jónak lenni, jónak is kell látszani.


Nos, hihetünk mi bármit, a 2,5M-t el fogják érni, vagy legalábbis ezt fogják kommunikálni, még akkor is, ha holnaptól egy ember se jelentkezik. Ennek két oka van: egyrészt ellenőrizni úgysem tudod, másrészt kell a nyári nyitás, mert a turizmus bevétele nagyon sokat fog hozni az országnak, és így persze az államnak.


Más oldalról, hogy ki minek adott hitelt, azt jövőre, a választásnál fogjuk meglátni. Ahogy 3 éve a migráns-ügyre húzták rá a választást, úgy most a COVID lesz az alap. Azt gondolom, hogy a migráns-ügy sokkal jobban összehozta az embereket vélemény vonatkozásában, azaz a COVID inkább megosztó.


Vagyis, hogy mit hiszünk, másodlagos most; jövőre lesz érdekes; most, ami fontos az a 2,5M (ami ápr 19-re meglesz).

2021. ápr. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
miért ne hinnénk el? Egyébként meg egyáltalán nem sok az a 2 millió.
2021. ápr. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Van aki elhiszi hogy több mint 2 millió embert oltottak be Magyarországon?


Mivel van aki mindent elhisz, így bizotsan van olyan ember is, aki a fenti állítást elhiszi.


9.700.000 ember él Magyarországon. Azt ugye nem gondolod komolyan, hogy ebből nincs egy ember, aki ezt elhiszi?

2021. ápr. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Tekintve, hogy ma is tömött sorok voltak nálunk a kórházban, ahová oltásra mentem, én elhiszem. És ez egy kisváros, de mikor kijöttem, a sor vége az utcán állt. Egy 90 ezres városban élek.
2021. ápr. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Ez talán az egyetlen amit dicső kormányunknak elhiszek.
2021. ápr. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%

A környezetemben elég jól lehetett követni hogy alakul az oltás. A legöregebbek meg egy-egy krónikus beteg voltak a legelsők, aztán 60 fölött mostanra már mindenki megkapta az elsőt, aki regisztrált.

40-60 között is már tömegesen oltanak; de már az alatt is van ismerős, aki megkapta.

2021. ápr. 4. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
95%
26 vagyok, jövő szerdán kapom az oltást. A családunkban mindenki megkapta már, a baráti körben ism
2021. ápr. 4. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!