Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van itt olyan Chron beteg,...

Van itt olyan Chron beteg, aki kínai oltást kapott?

Figyelt kérdés
Imuran gyógyszert is szed. Erre adható a kínai oltás?
2021. ápr. 6. 23:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabadna elvileg
2021. ápr. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én is így tudom. Nekem ezt akarták beadni,de nem kértem, mert nem tudom ez jó e.

És a hazai ibds oldal se valami nagy tájékoztatast ad.

Pl angol ibd oldalon ott ezzel kaocsolatban elég sok informació fent van, elég szomorú hogy onnét kell tájékozódni. Ahol írják hogy Pfizer, Moderna es Astra adható. Igaz ott nem fejjel megyek a falnak és már kb ha én oltást állítanák elő, az is engedélyezve lenne. Nem tehetek róla, de ez a véleményem.

2021. ápr. 7. 00:20
 3/4 anonim válasza:
Chronra csak pfizert, meg modernát lehet oltani. Ha mást oltanak be, elképzelhető hogy súlyosbodnak a chron tünetei.
2021. nov. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Azóta már túlvagyok a 2. Pfizer oltáson is / most lesz féléve/ és "élek" semmi bajom nem volt és nincs is. Leszámítva azt, amit az oltás után egy " normális" reakció, nem volt kellemes, de vészes sem, pár nap volt /3/ és elmúlt. Augusztusban csináltattam tesztet és 3997,0 volt azantitest számom, Imurant is szedek. Sokalltam mivel ez a gyógyszer immunszupresszív, igazolt covidos sem voltam, sőt beteg sem, még egy megfázás sem, gondoltam tünetmentes covidra is. Soknak tartom ezt az értéket, vagy ez a Pfizer ilyen erős hatást vált ki?
2021. nov. 9. 21:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!