Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Honnan tudhatom hogy nem...

Honnan tudhatom hogy nem vagyok rákos?

Figyelt kérdés

19 éves jó immunrendszerrel rendelkezo srác vagyok, 2-3 évente vagyok csak beteg!


Azon gondolkodtam épp. hogy lehet időben észrevenni a rákot? Mármint nagyon sok féle létezik, igy hogyan lehetséges időben kiszurni oket? Elkéne menni pár évente az osszes szurovizsgálatra? Nem vagyok jártas ilyen dolgokban "szerencsére", nem nagyon voltam még korházban sem.


Egyébként semmi bajom, tunetem, csak kiváncsi vagyok hogy mukodik ez.


2021. ápr. 7. 23:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ahogy mondod, szűrővizsgálaton diagnosztizálható. Illetve bizonyos típusoknak vannak tünetei, de érdemes szűrővizsgálatra járni, mivel minél hamarabb veszik észre annál nagyobb az esély a gyógyulásra.
2021. ápr. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A szűrővizsgálatokra érdemes eljárni, és minél egészségesebben élni. Ennél többet nem tehetsz, és nem is kell, mert akkor csak ráparázol.
2021. ápr. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Évente egy vérkép, tüdőszűrő, hasi uh, lányoknál évi 1 nőgyógyászati vizsgálat, és szerintem akkor nyugodt lehetsz. 😊🙏
2021. ápr. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ennyit tehetsz, eljársz szűrésekre, de sajnos vannak olyan daganatok, amikre nem derül fény, és az összes szervet, vitálfunkciót nem lehet évente elvégezni. Viszont, ha eljársz azokra, amikre lehet és egészségesen tudsz élni, akkor mindent megteszel magadért, amit lehet.
2021. ápr. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!