Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Covid19 utáni légcsőfájdalom?

Covid19 utáni légcsőfájdalom?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

23 éves ffi vagyok, sportos, túlzottan is aktív élettel.

1-2 hete estem át a covidon, nem volt vészes, 2-3 napig volt láz, utána csak fáradékonyság.

Fizikai munkát végzek, 10 nap pihi letelte után kezdtem is most kedden, azóta napi 11-12 órákat dolgozom. Fáradékonyság még van, azonban ma fellépett ismét a kelleténél több száraz köhögés és egy fura, számomra nem ismert érzés a torkom “aljából , mintha a légcsövemben lenne belégzéskor egy furcsa érzés, illetve köhögések után is erőteljesen érzem.

Mi lehet ez és mit érdemes csinálnom?

Lehet, hogy túl hamar kezdtem terhelni magam és holnapra jobb is lesz?

Sokat olvastam arról hogy a covid rámehet s tüdőre is és ez annak a jele lehet, sosem volt még tüdőgyulladásom, nem ismerem konkrétan a jeleit sem..

Érdemes lenne SOS kivizsgáltatni, lehet komolyabb bajom?


Köszönöm, ha válaszolsz.



2021. ápr. 8. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Favipiravirt szedtél?
2021. ápr. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, második naptól végigszedtem!
2021. ápr. 8. 18:47
 3/3 anonim válasza:
Szia! Volt azóta bárminemű változás? Jobb lett, rosszabb lett, kellett valami kezelés?
2021. ápr. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!