Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van olyan köztetek,aki nem...

Van olyan köztetek,aki nem kapta még el a covidot?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 10. 23:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
#3 vagyok, miért kellett lepontozni a válaszom?
2021. ápr. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Én félig hasznosnak ítéltem a válaszod,gondolom mások azért pontoztak le,mivel nem az volt a kérdés,hogy ismersz-e olyat,aki elkapta,de meggyógyult.
2021. ápr. 11. 09:35
 13/18 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon sokan még nem kapták el, csak az nem szenzáció.
2021. ápr. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
86%
Sem én sem a férjem, sem senki a családunkból nem kapta el.
2021. ápr. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
84%
Nem kaptam el, és oltásra sem hívtak, szóval nem vagyok benne a 2.5 millió legfontosabb magyar közt. Csak amikor adózni kell.
2021. ápr. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az összes tesztem negatív lett lázzal, izomfájdalommal, lábzsibbadással,hátamon égett a bőr veszettül, teljes étvágytalansággal, és pár napig a mosdóba is vonszoltam magam. Volt 3 gyors teszt, 1 PCR teszt. Párom pozitív lett, én továbbra is negatív maradtam a tesztek szerint. 5 nap alatt elmúlt minden, a lábzsibbadás tartott 2 hétig, de azt hittem leszakad. Tünetmentes vagyok 2 hete. Szóval, valószínű túl vagyok rajta, de bizonyítani nem tudom, így nem tudok válaszolni.
2021. ápr. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudok róla, hogy elkaptam volna, de nem is izgat a dolog :) A szákosarat is csak akkor veszem fel, ha szólnak, de az orromra soha, inkább kisétálok az üzletből :D Vicces hogy mennyien félnek, remegnek a vírustól...Ismerős körömben senki sem kapta el. Egy rokonom hunyt el, teljesen másban, természetesen ráírták hogy covid...gusztustalan ez az egész. Valószínűleg az emberek nagy részén már rég átment az egy év alatt, csak mivel olyan durván veszélyes ez a vírus, meg sem érezték...:D
2021. ápr. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
100%
Én sem, családom sem, párom családja sem. Igazából személyesen egy embert ismertem aki el kapta, az pedig sz osztálytársam akivel szoros kontakt voltam. De rajta kívül más sem lett pozitív az osztályból. Pedig lázasan jött már suliba. Két haláleset történt párom családjában, de egyik sem kovid. Mind kettő nem megfelelő kórházi ellátás miatt. (nem a kórházba sem kovid miatt kerültek be) egyiket mar épp haza akarták engedni aztán hirtelen le állt a szíve. Látogatási tilalom miatt nyilván hinni kell az orvosoknak. Másik pedig tükrözésre ment orvos át szúrta a belét el fertőződött és bele halt. Szóval ennyit a magyar egészségügyről.
2021. ápr. 13. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!