Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van esélyem a pfizerre?

Van esélyem a pfizerre?

Figyelt kérdés
23 vagyok nincs semmilyen betegségem, de én csak ebben bízom meg. Van esély rá, hogy megkapjam. Esetleg valaki hasonló cipőben?

2021. ápr. 12. 07:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
Én 62 vagyok, és még hozzám sem szóltak. Pfizert szeretnék, ha kínait vagy oroszt ajánlanak fel, nem oltatom be magam. De eddig még semmilyet sem akartak adni.
2021. ápr. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Mivel 23 évesen a végén oltanak, addigra már válogathatsz az összesből.
2021. ápr. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
67%
18 éves vagyok, makk egészséges. Holnap kapok pfizert.
2021. ápr. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
45%
Az jó, hármas, nálunk a betegek még sorban állnak, de itt nincs elég.
2021. ápr. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Tesóm 19 én 22, semmi bajunk, mi is holnap kapunk Pfizert.
2021. ápr. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

3-as és 5-ös:

Megkérdezhetem, hogy mi a titkotok?

Simán a háziorvos hívott titeket, mert már ti következtek a sorban? :O Vagy a ti háziorvosotoknál nem Pfizert akar mindenki?

2021. ápr. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, telefonáltam háziorvosnak hogy be vagyok regisztrálva és legyen szíves szólni ha van lehetőség. Múlt héten hívott hogy be tudna oltani Astrával, azt nem kértem, tegnap meg szólt hogy szombaton lesz lehetőség Pfizerre, vagy kedden Szputnyikra, válasszak. Mondtuk hogy Pfizert szeretnénk, holnap reggel mehetünk, apum, tesóm és én is. Anyum mivel cukorbeteg, ő már a másodikat kapja lassan szintén Pfizerből.
2021. ápr. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
3-as vagyok. Az enyém 7-nél is hihetetlenebb. Először szolt nekem a háziorvosom, hogy ő nem fog tudni adni oltást mivel gyerekorvos. Ezért telefonon átjelentkeztem egy másikhoz. Mikor mentem átvinni a papírjaimat az új orvosomhoz, mondta, hogy menjek vissza péntek reggel (3 napra rá) és kapok egy pfizert :D Nem tiltakoztam. De a váróban egyébként több fiatalabb is volt. Láttam más velem egykorút is.
2021. ápr. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
#3-8-as vagyok újból. Egyébként tény, hogy vannak még idősek oltás nélkül de nem kell annyira meglepődni. Pont most nyilatkozta az operatív törzs, hogy mostantól "bárkit" olthatnak. Tehát nem követik már 100%-ban a tervet, csak minél gyorsabban be akarják oltani ezt a maradék 1.000.000 regiszráltat. Legalábbis én ezt így értelmezem. Szóval valószínűleg mától egyre többet fogjuk hallani, hogy velem egyidősek kapnak szurit.
2021. ápr. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem àprilis 5-én hívott a hàziorvos,hogy Astra Zeneca vagy Sputnyik oltàs van most nàla.Én visszautasítottam mindkettőt.Mondtam,hogy Pfizert szeretnék.E hét csütörtökön hîvtak a rendelőből,hogy péntek délutàn azaz tegnap megkapom a Pfizert.Így is lett.
2021. ápr. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!