Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek szeptemberben már...

Szerintetek szeptemberben már meglesz 5-millo beoltottak száma? Vagy 6 millió is lehet? Addigra?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 14. 12:07
 1/9 A kérdező kommentje:
Vagy is 6millo meglesz szerintek szeptemberben? Vagy 7milló is lehet?
2021. ápr. 14. 12:10
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerintetek simán lehetséges?
2021. ápr. 14. 12:11
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
szerintem 5 meglesz, ha mindenki elmegy, aki feliratkozik
2021. ápr. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok ennyire bizakodó. Szerintem év végére, kora 2022-re lesz meg a nyájimmunitáshoz szükséges oltottság (lakosság >60%-a).
2021. ápr. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagy kérdés, hogy hányan akarják majd beoltatni magukat egyáltalán. Szerintem ez lesz az egyik fő nehézség, a másik meg hogy aki szeretne oltást, de nem akármilyet, azoknak mikorra lesz olyan, amit kérnének. Ezek miatt lassulhat az oltási tempó.


Mert ha továbbra is napi 100 ezer oltást beadnak, akkor a következő hárommillió embert fejenként kétszer beoltani csak két hónap, tehát júniusban végeznénk.

2021. ápr. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5-ös: júniusban 2 adagos oltással nem fogunk végezni, mert az Astra Zeneca 2 adagját 3 hónapos különbséggel adják be, én is júliusban fogom a másodikat kapni.


Eléggé pesszimista vagyok, hogy egyáltalán mennyi ember lesz beoltva, úgy tudom, hogy valamivel több, mint 4millió regisztrált, ebből van aki nem kaphat bármilyen vakcinát, van aki nem fogad el bármilyen vakcinát és biztos lesz egy jópár olyan is, aki meggondolja magát, mert a 3. hullám tetőzik, nagyon lassan apadni is fog, újranyit majd ez-az, akkor meg minek. Szerintem, hacsak valahogy nem kényszerítik rá a népet, nemigen lesz 4milliónál több ember beoltva.

2021. ápr. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért pont szeptemberre? Vagy valaki már most aggódik, hogy lehet, hogy szeptembertől 1-től már tényleg muszáj lesz suliba járni?
2021. ápr. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Á, addigra jön a 4. hullám.
2021. ápr. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Na, már 5 milliónál is vagyunk majdnem úgy hogy az én ismerettségi körömben még nagyon kevesen oltották be magukat, de mindenki beakarja magát.


Pl.: Én is a covid betegség utáni 3 hónapos várakozási idő miatt nem mentem eddig.


..de pár hét múlva már szeretnék ahogy vége a vizsgaidőszaknak a keményebb része.


Plusz rengeteg velem egy korú mostanában eszmél rá, hogy szeretné az oltást és már el is tud menni.


Meg sok munkahely a dologzóinak leszervezi az oltást, így további embereknek könnyűl meg a beadatás.


Szerintem lazán meg lesz a 6 millió.

2021. máj. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!