Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pontosan milyen is egy trombózis?

Pontosan milyen is egy trombózis?

Figyelt kérdés

Ha valakinek fáj a lába, ami lehet trombózis is, de ez egy este után elmúlt és azóta semmi baja akkor lehet trombózis?

Úgy értem hogy a trombózis ha én jól tudom elég veszélyes, és mondjuk nem múlik csak úgy el, ezt jól tudom?



2021. ápr. 17. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor be is van dagadva a láb,feszes,forró,piros a bőr.Ha nincs ilyen tünet akkor más miatt faj.Külömben nekem is szokott a jobb lábam fájni,most is fáj,nem tudom mitől van,nekem más tünetem nincs.
2021. ápr. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nálam 1 hónapja volt ilyen, és egyáltalán nem fájt a lábam nyugodt helyzetben, viszont amint elkezdtem sétálni, kb 4-5 méter séta után már alig bírtam a lábamra állni, utána néztem mik a tünetek, ott is azokat írták amiket most te is, de semmi tünet nem volt azon kívül hogy fájt, de azóta 1x sem volt ilyen, talán rosszul ültem valamikor vagy ilyesmi lehetett csak :D
2021. ápr. 17. 22:20
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát esetleg dokihoz elmehetsz,bár,ebben a helyzetben most nem könnyű a vizsgálatokra eljutni.Am a hatad vagy derekad nem szokott fájni?Mert attól is lehet.Első válaszolo voltam.
2021. ápr. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem, ez az egyetlen eset volt hogy ilyet éreztem, de egyelőre szerintem ha nem fog újra jelentkezni nem szükséges a vizsgálat, majd ha esetleg következő alkalom is lesz akkor már erősen átgondolandó

Köszi a válaszokat:)

2021. ápr. 17. 23:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt bedagadva a lábam, csak fájt és egy piros folt volt rajta.
2021. ápr. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!