Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen vírus okozhat ilyet?

Ozmium42 kérdése:

Milyen vírus okozhat ilyet?

Figyelt kérdés
Pár éve mentem a Balantonra nyaralni, és majdnem az egész hetet ágyban töltöttem, mert amint leszálltam a vonatról, lázas lettem, és napokig nem bírtam levinni semmivel, viszont semmi más tünetem nem volt, csak a láz miatti gyengeség, rossz közérzet, magas pulzus, valamint szokatlan testszagom lett, amit én is éreztem magamon. Orvosnál is voltam, aki annyit mondott, hogy valami vírus, Algopyrint szedjek, meg sok vizet igyak. Így múlt el magától. "Balatoni láznak" kereszteltem, de kíváncsi vagyok, hogy van-e valakinek ötlete, hogy pontosan milyen vírus okozhat ilyen tüneteket.

2021. ápr. 18. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs ötletem. Az igazság az hogy ilyesmi tüneteket 200 féle vírus okozhat, most az hogy pontosan melyik a jó ég se tudja. Amúgy pedig ha az orvos nem tudja ne várd azt hogy valaki gyik-en majd tudni fogja, mi nem tanultuk ezt 8 évig egyetemen.
2021. ápr. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egy próbát megért, egyébként nem látsz rá esélyt, hogy orvosok is látogatják az oldalt?
2021. ápr. 18. 18:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Ennyi tünetből többet senki nem fog tudni kitalálni. Ha nagyon fontos, akkor teszttel ki lehetett volna deríteni, hogy pontosan melyik vírus.

Ha ez amúgy gyakran előfordulna, akkor lehetne gyanakodni rá, hogy nem vírus okozza, azt ki lehet deríteni hamar. De egyszeri esetben az orvosod jó tanácsot adott.

2021. ápr. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!