Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek ha kormány azt...

Szerintetek ha kormány azt mondaná chip van covid oltasokban akkor senki nem kérnè?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 21. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Gondolod megmondanak ? Ha van benne nem az a cel hogy tudjak !
2021. ápr. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Hagyjuk már ezt a chip marhaságot! Egyrészt mindenkinél ott van, úgy hívják, okostelefon. Kikapcsolt állapotban is be lehet mérni.

Másrészt ha azt sem sikerült megoldani évek alatt, hogy az új személyigazolvány valóban használható legyen taj kártya helyett, majd pont oltásba rejtett chippel fognak figyelni?

2021. ápr. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A Pfizert kernem, es egyreszt en nem vagyok idiota, masreszt annyit hazudnak, hogy nem szamolom.
2021. ápr. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elképzelhető szerintem! Hogy ha orvosok azt mondják akkor nem lenne bizalom !
2021. ápr. 21. 11:33
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez egyértelmű!
2021. ápr. 21. 11:49
 6/7 anonim ***** válasza:
94%

Hülye, egy ampullában van 7 adagnyi oltás. Akkor egy emberbe juthat akár 7 chip is masikba meg egy se.

De ne agyalj. Ne oltasd be magad és maradj csöndben

2021. ápr. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a fenét műveltek, hogy nem lehet tudni merre jártok? A telefont be lehet mérni..szóval bocs de ha tudni akarják hol vagy akkor bemérnek...mindig ott van a zsebedben. Nem értem ezt a chip parát...szerinted érdekel bárkit, hogy lementél a kis közértbe paradicsomot venni?
2021. ápr. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!