Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi történik, ha nem megyek el...

Mi történik, ha nem megyek el a tesztelésre?

Figyelt kérdés
A háziorvos kért PCR tesztet, megvan az időpont, de orrsövényferdülésem van, náthás vagyok, hol egyik, hol másik orrlyukamon kapok levegőt, szóval rettegek, a hideg kiráz a gondolattól. Egyszer már sikerült megúszni a tesztelést, amikor felmerült a gyanú, hogy vírusos vagyok, most nincs is rá utaló tünetem. Nagyon nem hiányzik ez, főleg a karantén, meg további teszt, ha véletlenül pozitív lenne.

2021. ápr. 21. 13:07
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Én is féltem előtte, sőt, én olyan vagyok, hogy a legkisebb orvosi dologtól is beparázok.

Aztán karanténba kerültem, és jöttek a tesztelők. Rohadtul féltem. Erre kiderült, hogy semmiség az egész. Mondták, hogy "kicsit kellemetlen lesz", stb. Nem is igazán volt az.

2021. ápr. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Annyit érsz el vele ha majd tényleg tüneteid lesznek szarnak majd rád magasról
2021. ápr. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

"további teszt, ha véletlenül pozitív"

Miért kéne további? Ha pozitív, akkor már megvan, amit tudni akarnak, elkezdődhet a kezelés.

Kétszer is teszteltek, egyáltalán nem volt fájdalmas. Még kellemetlennek se igazán mondanám.

Inkább választanád azt, hogy ne kaphasd meg a megfelelő kezelést, hogy minél előbb meggyógyulhass (bármi is a bajod)?

2021. ápr. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
52%
Járványügyileg ha kérnek tesztet, akkor el kell menned. Kellemetlen mindenkinek, de ez van, vannak rosszabb dolgok is az életben.
2021. ápr. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%

Te vagy az a fszklp aki nyilvan pozitiv lesz(lenne) , szarik bele, leszarja a karantent es az utcat jarva korbefertoz meg 10 embert.



Felelotlen gyoker. Egy szaros mintaveteltol fel.

2021. ápr. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, tényleg túlreagáltam, és alaptalan volt a félelmem, egyáltalán nem volt vészes, alig éreztem valamit.
2021. ápr. 22. 11:23
 7/7 anonim ***** válasza:
:) Jól tetted, hogy megírtad, biztos mások is félnek tőle, de tényleg nincs miért, orrsövényferdüléssel sem. :)
2021. ápr. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!