Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 13,4 vércukorszint mennyire...

13,4 vércukorszint mennyire magas éhgyomorra? Még sosem volt ennyi, általában max 6,5 volt. Orvosi laborból van most ez az érték. Nem vagyok cukorbeteg.

Figyelt kérdés

2021. ápr. 22. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé magas.

Gondolom megpróbálják majd beállítani.

2021. ápr. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De mitől lehet ilyen magas? Daganatos beteg vagyok, ma kaptam infúziót is, a Nátrium szint alacsonyabb volt. Lehet köze a magasabb glükoznak a nátriumhiányhoz?
2021. ápr. 22. 23:18
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem tudom, az orvosod majd biztos segít.

Esetleg holnap hívd fel a háziorvosod, hátha tud valamit mondani.

Jobbulást kívánok!:)

2021. ápr. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2021. ápr. 22. 23:35
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak okulásként ha másnak hasznos lehet, a vérvétel előtt beadott infúzió emelte meg a vér cukorszintet.
2021. ápr. 23. 16:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt azért meg kéne nézetni, stb, ugyanis 13,4-es érték igazából önmagában eléggé diabetes-re utal. A protokollok szerint 10 feletti vércukor a mérés összes körülményétől függetlenül (tehát függetlenül attól, hogy éhgyomor, vagy nem éhgyomor, napszaktól, és egyáltalán, mindentől függetlenül) elegendő a diabetes diagnózisának felállítására. Mondjuk ha kaptál valamilyen cukoroldat infúziót, akkor az árnyalja a helyzetet, nem mondom, hogy biztos diabetes-es vagy ettől, de azért ennek utána kéne menned.
2021. ápr. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az orvos mondta h az infúziótól volt. Neki hiszek.
2021. ápr. 24. 19:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!