Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért írták azt a kórházban,...

Miért írták azt a kórházban, hogy covidban hunyt el, mikor nem is volt covidos?

Figyelt kérdés
97 éves volt, egyik nap nagyon gyenge volt, nagyon-nagyon alacsony vérnyomása lett és bevitték a kórházba és 1-2 óra múlva elhunyt. Nem volt covid-os és mégis azt írták a kórlapra, hogy abban hunyt el.
2021. ápr. 25. 21:29
 1/10 anonim ***** válasza:
50%

Mindenkivel ezt csinálják, könnyebb megijeszteni a népet, hogy rávegyenek az oltásra, illetve elsumákolni a szakképzetlenséget.

És csak nagyon hangosan megsúgom, hogy amíg nem a covid volt, addig sem az igazat írták rá a halál okaként, ez nem újdonság, csak most a covid a sláger.

2021. ápr. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Egyik ismerosomeknek penzt ajánlottak fel, ha a meghalt rokonuk korlapjara azt írhatják, hogy covid...
2021. ápr. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%
Sok ilyen volt. Többet làttam is, amig nem làttam, talán én sem hittem el. Kellett a statisztika. És ahogy az 1-es írja. Covid nélkül is ez van. Apum ràkban halt meg, a papír szerint pedig szívelègtelensèg.
2021. ápr. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
Le lehet pontozni, de sajnos ez az igazság. A pénz és a hatalom nagyúr, orvosok műtéti hibáit is szívelégtelenség számlájára írják (nem mindig! De ez egy általános jelenség).
2021. ápr. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez most komoly? :O
2021. ápr. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos igen

Látszik hogy az igazság fáj az embereknek a sok lepontozó alapján :( de legalább édes hazugságban élhetnek, és elhiszik, hogy amit ide leírtunk nem igaz.

2021. ápr. 26. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Aztan ki adott volna pénzt hogy rairjak hogy covid? A foorvos? Az igazagato? A nover?



Kamu. Ha akarjak rairjak. Ingyen. Gondolod nem tudjak azt is melleirni hogy az elhunyt beteg a gyorsteszt soran pozitivitast mutatott covidra..



Egyebkent aki korhazba kerul automatikusan letesztelik. Nem tudhatjatok hogy valoban nem volt pozitiv a tesztjea 97eves elhunytnak. Vagy ott voltatok a tesztelesnel? Vagy a laborban?



Fogjatok fel, senkinek nem erdeke tobb covidos halottat krealni mint amennyi valojaban van. Ez csak egy mese, egy bullshit, egy kitalacio ami terjed a hulyek kozott mint maga a virus.

2021. ápr. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kollègàm anyukàja meghalt. Èvek óta tüdőbeteg volt. Decemberben kórhàzba került, pár nap mulva meghalt. A fia behozta a papirokat, segitettem a temetést intèzni. A zàrójelentèsen rajta volt a betegsège, és hogy 3db negatív tesztje volt. Pozitiv nem volt emlitve. Aztán a halotti papiron, halál oka covid lett. Miért is? Ha negatív volt végig? Mellesleg èvekig biztosítàst fizettek, amit nem kaptak meg, mert vilàgjàrvànyra nem fizet. De nem abban halt meg, akkor nem lett volna negatív. Az utolsó tesztje a halàl előtti napon készült, mielőtt kómàba esett. Mindenkinek joga van elhinni, azt amit épp akar. Sok mindent tapasztalok az Eü vel kapcsolatban a saját bőrömön, én is el tudom dönteni, mi igaz abból amit a mèdia àllít. Mindenki önàlló, saját gondolattal, nem erőltetem a saját gondolatom senkire, de irritàl mikor más már erőlteti a saját èrveit.
2021. ápr. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A halal okakent biztos nem irnak ra olyat hogy covid.

A covid az nem halal ok.


A tudoelegtelenseg az az. Az agyi trauma az. A kardiovaszkularis rendszer megallasa az. A tobbszervi elegtelenseg az.

2021. ápr. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
* nem tudoelegtelenseg hanem tudoembolia
2021. ápr. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!