Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Rendbe fogok jönni?

Lonelyanimefanboy kérdése:

Rendbe fogok jönni?

Figyelt kérdés
Körülbelül 2 hónapja megerőltettem a torkom énekléssel, ekkor kezdett fájni és a fájás után pár nappal hánytam is, ami lehet rontott az állapotán, a torokfájás kezdete után 1-2 hétre elmentem gégészetre, ahol kaptam leletet arról, hogy akut garat gyulladásom van, írtak fel gyógyszert és sós szódabikarbónás toroköblögetést ajánlottak, illetve torokdiétát, amit az elmenetelem előtt nem tartottam. 1 hónap eltelte után ismét telefonáltam, majd azt mondták menjek el, mert hogy megvizsgálják ismét. Ekkor azt mondták, hogy nyugodjak meg rendbe fog ez már jönni és tartsam a torokdiétát és a toroköblögetést, de ez óta már , majdnem egy hónap telt el. Ennek ellenére a fájdalom, még mindig jelen van és 2 hét múlva kezdődik az iskola és nem szeretnék menni, mert próbálok minél kevesebbet is beszélni, hátha akkor jobban gyógyul. Mellesleg a sós szódabikarbónás öblögetés helyett, csak sós öblögetést csináltam, neten utána olvastam és az elvileg ugyanúgy megfelel.

#ének #torokfájás #Garat gyulladás
2021. ápr. 26. 12:43
 1/2 Kecskeember ***** válasza:

Ne erőltesd a beszélést.

Igen, rendbe fogsz jönni.

Mellesleg ki az aki vissza szeretne menni :)

2021. ápr. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de minimális mennyiséget muszáj vagyok beszélni. Például online órákon, illetve a családdal is szoktam, és igaz senki sem akar vissza menni.:p
2021. ápr. 26. 12:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!