Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért tart ilyen sokáig egy...

~Brigi~:$ kérdése:

Miért tart ilyen sokáig egy pattanás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már lassan két hónapja, hogy van egy pattanás az arcomon. Úgy fejlődött ki, mint minden normális pattanás. Aztán hirtelen megállt a gyógyulásban. Ma először egy picit megnyomtam, gondolván, hátha valami kijön belőle, de csak megduzzadt. Nem tudtok rá valami kenőcsöt? Vagy esetleg, nem tudjátok, hogy ez mi lehet? Előre is köszönöm a válaszokat!
2021. ápr. 26. 19:59
 1/6 Kecskeember ***** válasza:
57%

Ahoz nehogy hozzányúlj!

Mindenféleképpen menj el egy bőrgyógyászhoz,ugyanis a sebhely megmaradhat és Acne ( Akné ) keletkezhet.

2021. ápr. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Picit utána olvastam jobban és azt írták, hogy szemölcs is lehet. Ez igaz?
2021. ápr. 26. 20:12
 3/6 Kecskeember ***** válasza:
Szerintem habár ez az én véleményem, de látszik, hopgy melyik a szemölcs és melyik a pattanás.
2021. ápr. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem. A kettő nem is hasonlít egymáshoz? Elnézést, nem értek az ilyenekhez.
2021. ápr. 26. 20:17
 5/6 Kecskeember ***** válasza:

A szemölcs már általában gyerekkkortól fogva megvan, ha van.

És nem igazán szokott kialakulni csak úgy.

A pattanás akkor jön amikor nem kéne.

2021. ápr. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen!
2021. ápr. 26. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!