Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Azok az emberek akik nem...

Azok az emberek akik nem hisznek a Covidban elhinnék ,hogy a vírus létezik, ha egy közvetlen hozzátartozójuk meghalna?

Figyelt kérdés
Annak ellenére, hogy a hiányos kórházi ellátásba is belehalhat vagy a félre kezelésbe.

2021. ápr. 28. 10:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül.
2021. ápr. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Attól függ mennyire tagadja. Van, aki ezek után elhiszi és rájön, hogy valóban létezik és saját szemével látja milyen hatásai vannak. Sajnos van aki még ezek után is tagadni fogja és a kórházi körülményekre fogja fogni.
2021. ápr. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem.

Van olyan ismerősöm, akinek több közvetlen kollégája kórházba került a covid miatt, és sajnos volt közülük aki nem élte túl. Az illető azóta is vígan osztja, hogy ez csak egy nátha, mindenki átvészeli egy pici hőemelkedéssel. Hogy a kollégái? Hát ők nyilván másba haltak bele, és kész.

2021. ápr. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagymamám halt bele márciusban. Ő sem hitte el, de mikor már elkapta tudta, hogy utolsó napjait, heteit fogja a Földön tölteni élő emberként :( 3 hét alatt végzett vele, holott influenzákat simán lábon kihordott egy kis köhögéssel, náthával.

A covid valóban influenzaszerű, csak agresszívabb bizonyos emberekre nézve. Én nem voltam 20 éve influenzás, de elkaptam a covidot és voltak tüneteim, nem köhögtem, de legyengített és rosszul lettem. 10 nap alatt én kijöttem belőle a vitaminok segítségével, de nagymamámnak semmi sem segített. Viszont az tény, hogy öreg volt, 85 éves, szívbeteg, érrendszeri beteg, magas vérnyomásos. Ő sem konkrét a covid miatt halt meg, nála szívelégtelenség lett a végzete, de nyilván a covid segítette el odáig. Szóval a covid mellékszereplő sokszor, de elősegíti azoknak az elhalálozását, akik gyengék, betegek, bár életnének még ettől 10-20-30 évig is... Sokan ezt nem látják be, viszont az emberek nagy része nem betegszik meg súlyosan szerencsére, és ugye a többség élni szeretne, nem 85 évesek miatt böjtölni a szabadsága terén. Én ezt is megértem, én sem szeretnék fiatalon bezárva élni, csa2k ugye nekem is van elveszített családtag és baromira fáj.

2021. ápr. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a vallásosan vírustagadók akkor se hinnék el, hogy veszélyes a vírus, ha ők maguk feküdnének a halálos ágyukon miatta. Ha bárki meghal koronavírus-fertőzésben, arra azt mondják, hogy valami másba halt bele.
2021. ápr. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak akkor, ha haldokolnának a vírustól a kezükben egy pozitív teszttel. De ha nem halnak meg akkor biztosan ráfogják vmi más betegségre, amikor felgyógyultak belőle.
2021. ápr. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
Az ilyen ember arra fogna, hogy a zsidok, a komcsik, a rohadt orvosok, barmi, ami nem a jarvany.
2021. máj. 1. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Olyan is van aki annyira betegesen agymosott, hogy még akkor sem. Iq teszthez kötném az internethaszálatot...
2021. máj. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!