Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Post-covid okozhat gyomorpanas...

Post-covid okozhat gyomorpanaszokat is?

Figyelt kérdés
Aki átesett a covidon, annak voltak valami gyomor problémái utána, vagy csak mikor Covidos volt?

2021. ápr. 29. 13:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Egyik rokonom volt covidos, neki azóta emésztési gondjai vannak, a szája, a nyelvével azóta gondok vannak.
2021. ápr. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ihh , jobbulást neki.
2021. ápr. 29. 13:45
 3/16 anonim ***** válasza:
22%

Ne higgyétek el a poszt-covidot, ez egy baromság, bele beszélik az emberekbe és méregdrága vizsgálatokat szedtek össze, covid utáni szűrőcsomag néven... 70-150 ezer forintos kivizsglási csomagok.


Akkora átb*szás gyerekek, hogy ne csinálhatok magatokból hülyét. Simán lehet covid nélkül is kialakult volna nála, ma mindent erre a nyomoronc vírusra fognak! Dühítő az ostobasága az embereknek! Nem rád célzok, de sokan bedőlnek ennek a vírushisztinek.

2021. ápr. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A rokonomnál márpedig amiatt volt. Persze az is lehet, hogy egy sima influenza vírus is legyengítette volna így az immunrendszerét és kialakult volna ez a probléma nála.
2021. ápr. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
De létezik. Én depressziós lettem, herpeszem lett, életem elsője, és fáj a bőröm.
2021. máj. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
#3-as te konteós pöcs. Addig konteózol mindenkinek, míg te, vagy egy rokonod el nem kapja, aztán lehet sipákolni. Mocskosul kellemetlen érzés barátom, elhiheted. :) Depresszió, szorongás, refluxot kiválthatja, szemedet tönkreteheti, gyomrodat is.. És nem a nagy világba beszélek, mert covidos voltam én IS. A te ostobaságod dühítő. Legyél már érett, tökömfalván lehet nem volt még senki beteg, és csak akkor lesz kicsi a szád, mikor saját magad érzékeled. Akkor konteózzál, ne a nagyvilágba barátom.
2021. máj. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hát nekem valószínű, hogy a Covid cseszte szét a gyomrom, meg glutenerzekeny is lettem.. minden a fertőzés után kezdődött… előtte semmi bajom nem volt a glutenos kajákkal. :/
2021. máj. 31. 20:43
 8/16 anonim válasza:
Étvágytalanság társult nekem a betegséghez..
2021. máj. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem a gyomromra ment rá, de egy Normaflore-os bélflórakúra és az idő helyrerakta. (Egy hétig 0-24-ben ment a hasam, pelenkában kellett lennem és rettentően fájt, nem hatott semmi fájdalomcsillapító)
2022. jan. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ih, mennyi idő alatt sikerült helyre jönnöd? :(
2022. jan. 7. 23:32
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!