Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a herezacskó alatt...

Mi lehet a herezacskó alatt kitapintható csomó?

Figyelt kérdés
Oké, nem várok semmiféle konkrét diagnózist és azzal is tisztában vagyok, hogy dokihoz kéne fordulnom. Ez mind folyamatban van, de a Covid sajna lelassítja a dolgokat. A lényeg, hogy a jobb herezacskó alatt, közvetlenül a vénás vérfonat mellett egy borsó nagyságú csomót tapintottam ki, ami egyáltalán nem fáj. Nem tapad a herékhez és mozgatható. Arra lennék kíváncsi, hogy volt-e valakinek hasonló tapasztalata és ha igen, mi lett a diagnózist. Kérek mindenkit, hogy ne rögtön a "biztos rák" dologgal hozakodjon elő. Én is pozitívan állok a dolgokhoz! Köszönöm!

2021. máj. 5. 01:50
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
Haveromnak volt ún. Herevízsérve, megműtötték, 3 gyereke van neki ez volt bár nem tapintottam meg neki. Benőtt szőrtüsző is lehet épp. borotvàld! Az első után minden tiszta vér lesz ne ijedj még!
2021. máj. 5. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha mozgatható, nem gondolnék rákra, inkább lipóma lehet (zsírdaganat). Ami még eszembe jutott (de nem tudom, ezek elmozdíthatók-e), a nyirokcsomó duzzanat, illetve a ciszta.
2021. máj. 5. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
valószínűleg ciszta
2021. máj. 5. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!