Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom? Evés utáni...

Mi lehet a bajom? Evés utáni hasi fájdalmam van

Figyelt kérdés
Szóval, tegnap estétől szinte folyamatosan fáj a gyommrom azt hiszem, bár nem tudom pontosan meghatározni. Eddig még ilyen fájdalmat nem igazán tapasztaltam. Tegnap este és egész éjjel egyfajta görcsös fájdalmam volt, ami a vacsi után kezdődött. A tegnapi nap folyamán már a reggeltől furcsán éreztem magamat, egyfajta ürességet és nagyon tompa, enyhe fájdalmat éreztem, ami csak akkor múlt el, mikor ettem, akkor is nagyjából fél óráig, utána megint kezdte. Ma viszont reggel ugyanolyan erős görcsös fájdalommal ébredtem, amivel lefeküdtem tegnap este, hányingerem is volt, borzaasztóan rosszul voltam, egy ponton azt hittem elájulok. Bevettem valami savelleni gyógyszert, ami picikét talán segített, de ma már evés után rögtön elég erős fájdalom lépett fel, minden egyes étkezés után. Remélem érthető voltam. Kérlek segítsetek, gondoltam végezzek el valami vizsgálatokat, de szerintetek hova, milyen orvoshoz kéne fordulnom? Most is kezdődik a tegnap esti görcsös hasfájás, úgy érzem ma se fogok jól aludni... Köszi a válaszokat előre is!

#gyomorfájdalom #Evés utáni fájdalom
2021. máj. 6. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez sokminden lehet. Lehet vírus, lehet túl sok sav, amit meg ezerféle tényező kiválthat. Ha 1 hét alatt sem javul, akkor háziorvos, ő gasztroenterológiára fog továbbküldeni. De első körben vsak bogyókat fognak felírni, attól függően, hogy mire gyanakodnak.
2021. máj. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit mondjak, ugyanúgy vagyok azóta is... Hétfőn megyek készítessek véranalízist helicobacter baktériumra, lássuk ha az negatív, utána család orvos lássuk mit mond
2021. máj. 8. 15:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem vetethetsz le csak úgy vért. Mindenképp a HÁZIorvos utal be erre-arra. Jobbulást!
2021. máj. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem fekély.

Mindenképp gasztroenterologushoz mennék.

2021. máj. 10. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!