Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Rettentően fèlek hogy embóliám...

Rettentően fèlek hogy embóliám lesz, és nem veszem észre a tüneteket. Aki tul élt embóliát elmondaná mit érzett előtte?

Figyelt kérdés
2021. máj. 7. 18:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Előtte nem érzel semmi különöset, mert akkor még nem kaptál embóliát. Amikor meg igen, akkor azon múlik, hol akad el a véráramlás. Ha a tüdődben, akkor pl. fulladni fogsz.
2021. máj. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha semmi kockázati tényező, és előzmény kár ettől félni! Az embólia tünetei az érintett szerv/testrésztől függően eltérnek, erre nem lehet felkészülni. Mi miatt félsz?
2021. máj. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Egy fiatal egyetemi társam egyik nap ebben halt meg. Èleterős sportos férfi volt. Azóta van ez a félelmem
2021. máj. 7. 19:35
 4/11 anonim ***** válasza:
nem kapott előtte oltást a társad? csak kíváncsiságból kérdezem.
2021. máj. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem kapta meg az oltást. Nem tudom mitől lett.. a semmiből jött és végzetes lett
2021. máj. 12. 12:39
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem fájt az oldalam, alig kaptam levegőt,köhögtem, nagyon fáradtnak éreztem magam, és állandóan aludtam volna.
2021. máj. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Koszonom 6-os. Azt olvastam gyengeséggel és nehézlégzéssel jár... előtte több napig volt tüneted?
2021. máj. 16. 09:43
 8/11 anonim ***** válasza:

Úgy kezdődött hogy fájt a vállamtól az oldalamig. De borzasztó fájdalmam volt, majd meg bolondultam. Irány a háziorvos, küldött utologiara. Ott Vesekővel diagnosztizáltak.

2 hónapig kinlodtam vele.

Kórházba kerülés előtt, kb. 2 héttel jöttek a fáradások, a sok alvás igény. Köhögés előtte 1 hónapja kB.

Utolsó napokban már nem ettem.

Akkor vettek komolyan mikor vért köptem. Akkor aznap elmentem a haziorvoshoz, még akkornap a tüdőgondozóba. Másnapra kaptam időpontot, akkor csináltak röntgent de onnan már haza sem engedtek. Hívta a dr.nő egyből a rohammentőt, és azonnal vittek a Korányiba.

A CT után kiderült hogy mind a kettő tüdőmben embolia van. Plusz hozzá társult tüdőgyulladás, tele volt vízzel a tüdőm, és addigra kialakult egy szívizom gyulladás.

A Korányiba a Dr.nő azt mondta hogy valaki nagyon vigyázott rám, mert már rég halottnak kellene lennem ezekkel a tünetekkel.

Valamit érzel? Mit érzel?

2021. máj. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azt Elfelejtettem írni, hogy fogamzásgátló okozta.
2021. máj. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nehézlégzést érzek. Nagyon szerencsés vagy hogy ilyen jol alakult az embolia nálad es nem lett komolyabb baj
2021. máj. 16. 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!