Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Stresszre ajánlanátok nekem...

Stresszre ajánlanátok nekem valamit?

Figyelt kérdés

Szerintem az egészet a pajzsmirigy alulműködésem okozza, mármint a tüneteket. 3 hete szedek rá gyógyszert, nem volt túl magas a TSH, de jobbnak látta az endokrinológus, ha kezeljük.


Viszont, ha hallok valami negatívat, ami hát az életünk része, nem lehet kizárni, kezd szorulni a torkom, zsibog a kezem, ideges vagyok. Van, hogy nem is kell hozzá rossz hír, egyszerűen csak felhúz valami belülről, pedig semmi okom arra, hogy idegeskedjek és sajnos ezt nem tudom kontrollálni.


Tudnátok javasolni valamit?


Van valakinek véleménye a Rhodioláról?


Anno (évekkel ezelőtt) szedtem Milgammát, segített. De arra is írnak negatívat, úgyhogy már nem tudom mi lenne jó.


Ajánlanátok valamit?

Semmiképpen sem anti-cuccot, nem depis, hanem stesszes, ideges vagyok.


U.i.: A Milgammán kívül soha semmi extrát nem szedtem, csakis vitaminokat.



2021. máj. 10. 19:21
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A mozgást szokták ajánlani, az jó mindenre. Én is stresszes vagyok, nekem is alul működött a pajzsmirigyem, de én sajnos elég lusta vagyok, mindig elkezdek valamit de feladom.. egyébként én most akupunktúrára járok, nagyon megnyugtat, tavaly be volt gyulladva a pajzsmirigyem, azon is segített. Tényleg olyan érzés utána, mintha valami gyógyszert vettem volna be.
2021. máj. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!