Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Melyik a lehető legérzékenyebb...

Melyik a lehető legérzékenyebb antitest teszt, ami kimutatja, ha tavaly októberben voltam covidos?

Figyelt kérdés
Szeretnék valahogy egy ilyen diszkrimináló kártyát kapni oltás nélkül, szerintem tavaly már átestem rajta, de nem volt róla semmi hivatalos.

2021. máj. 11. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Vénás vérből vett tesztre lesz szükséged.

[link]


De ha át is estél a betegségen, viszont jelenleg már nincs elég mennyiségű antitest a véredben, akkor nem fogod megkapni a kártyát.

2021. máj. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az előttem lévő is írta, vénás vérvétel kell. Én is tavaly októberben voltam, akkor nekem sem készült teszt, múlt héten csináltattam antitest tesztet, és még bőven van antitestem, úgyhogy már igényeltem is a kártyát.
2021. máj. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ment a zöld mindkettőtöknek. Te milyen tesztet kértél 2#? Elisa vagy Centaur? Melyik cégnél? :) Köszi előre is!
2021. máj. 13. 07:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Synlabnál voltam, de nem kérdezték hogy Elisa vagy Cenatur simán anitest vénás vérvétel volt.
2021. máj. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#5! Én is tervezek antitest mérést, hátha szerezhetek kártyát 🙂 Elolvastam ezt a Snylab infót, de azt írja, pozitivitás esetén nem zárható ki az aktív fertőzés.(Ezt értem és még logikus is). De ugye, nem azt jelenti, hogy köteleznek PCR teszt elvégzésére is, hogy kizárják a fertőzöttséget? Én értettem félre? Neked hogy volt? Levették a vért, megkaptad az eredményt és igényelhetted is a kártyát?
2021. máj. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, amint megkaptam a leletet, mentem is a kormányablakba. A leleten nekem is rá volt írva, hogy nem zárható ki a fertőzés, aggódtam is hogy kell majd pcr teszt, de szerencsére nem kérték.
2021. máj. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!