Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A péniszemnél a makkom peremén...

A péniszemnél a makkom peremén kis fehér pontok vannak végig több sorban, nekem nagyon nem tetszik és szerintem majd a lánynak se fog, ha odajutunk. Esetleg van valami megoldás ezeknek az eltüntetésére?

Figyelt kérdés
Kis fehér pöttyök vannak a péniszemen és számomra nagyon csúnya, hogy lehet eltuntetni?

2021. máj. 11. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:
79%
Sokaknak van. Nem kell foglalkozni vele. A holgyeket se erdekli.
2021. máj. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
79%

"Nem okoz gondot, nem fáj, nem viszket, csak aggaszt" - fogalmaznak az aggódó kérdezők. A bőrelváltozást szakmai nyelven papillomatosis penisnek vagy hirsuites papillaris glandisnak hívjuk. Az elváltozás a makk koronáján, annak vályulatában (sulcus), a fityma bellemezén, ritkán a fityma külsején is megfigyelhető, pár sorban elhelyezkedő apró, egy-két milliméteres kiemelkedések, tüskék formájában.

A fentiekben leírtak az esetek döntő többségében a pubertást követően, fiatal felnőttkorban alakulnak ki. Az elváltozás teljesen ártalmatlan, kezelést nem igényel. Előfordulása élettanilag variánsnak tekintendő, jellemző rá a családi öröklődés. Az életkor előrehaladtával a kiemelkedések mérete csökkenhet. - forrás: [link]


Amugy én nő vagyok és sajnos engem zavart :(

2021. máj. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!