Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Jön a 4. hullám? Akkor nyitás...

Jön a 4. hullám? Akkor nyitás se lesz?

Figyelt kérdés

Index azt írja, hogy a WHO szerint az india mutáns hétszer ellenálóbb a pfizer és moderna vakcinájával szemben, és a brit változatnál sokkal veszélyesebb, ami tudjuk mit okozott. Tehát sose lesz vége ennek? Bill szerint 2022 végéig biztos nem lesz vége ennek az egésznek.

Persze ez is csak egy összeesküvés elmélet volt, kb a 10. igazolódik be.



2021. máj. 13. 23:09
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
45%
Ez így van pontosan. 2022 végéig biztos nem lesz vége ennek az egésznek. De szerintem még 2023 végéig is oltásokat fognak beadni, meg korlátozások lesznek. Hiszen már most beszélnek róla, hogy idén ősszel egy 3-ik oltást is be kéne adatni. Ha jönnek a mutáns vírusok, több oltást kell.
2021. máj. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
81%
Jövőre választások!
2021. máj. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
51%
Ibdia😀
2021. máj. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Ibdiai a legrosszabb
2021. máj. 15. 15:40
 15/23 A kérdező kommentje:
Ilyet ír hogy mit szívok, azt meg én vagyok a troll XD
2021. máj. 15. 15:41
 16/23 anonim ***** válasza:
89%
Baszod, mit rugózol azon, hogy "Ibdia". B és N egymás mellett van a billentyűzeten, úgy csinálsz, mintha még soha nem gépeltél volna el semmit sem.
2021. máj. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
61%
Mi az hogy nem lesz nyitás? Már nyitás VAN egy ideje, ha nem tűnt volna fel. Pár héten belül már lakodalmat is lehet tartani. Mit kéne még kinyitni? Gyakorlatilag minden megnyílt, kívéve az éjszakai klubokat és fesztiválokat. De az nem egy nagy érvágás. Anélkül is lehet normális életet élni. Már csak a közterületi maszkviselést kéne eltörölni, mert az aztán semennyire nem tudja egy járvány terjedését megállítani, (ahogy ez a második és harmadik hullám idején is tökéletesen bebizonyosodott) de remélhetőleg ez is elér már az egyik főtörzs agyáig a parlamentben és rövidesen eltörlik. Negyedik hullám ettől függetlenül jöhet, majd valamikor, mert mint tudjuk nyáron a vírus is nyaralni megy, hogy pörögjön ML szállodabiznisze.
2021. máj. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
81%
Feröer-szigeteki mutáns jajj mindmeghalunk bla bla bla
2021. máj. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
56%
Én közterületen sosem hordtam maszkot, mert biciklivel járok mindenhova. És biciklire nem kellett maszk eddig sem. Hála istennek a munkahelyen sem kell maszkot hordanom. Mert saját vállalkozásban dolgozom. Én nem bírnám ki napi 8 órában maszkban dolgozni.
2021. máj. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
76%

jön a nyitás A kijárási tilalom megszűnik. Eddig éjfélig kellett mindenkinek a nyugvóhelyére térnie, mostantól időbeli korlátozás nélkül lehet kint tartózkodni.

Az üzletek kötelező zárási időpontja megszűnik. Május 1-től 23 óráig lehetett már nyitva tartani, most ez a korlátozás is megszűnik.

Eltörlik a köztéri maszkviselési kötelezettséget. Ez lesz szó szerint a "leglátványosabb" változás, hiszen az utcákról eltűnnek az arcot takaró maszkok.

Szabad a sport a közterületen. Eddig a sokféle lazítás ellenére fennmaradt az a korlátozás, hogy csoportos sportolás közterületen nem lehetséges.

Magán- és családi rendezvény 50 főig korlátozás nélkül tartható.

Lakodalom akár 200 főig korlátozás nélkül tartható.

Zárt téri rendezvényen továbbra is csak védettségi igazolvánnyal lehetséges részt venni.

Szabadtéri rendezvény legfeljebb 500 fő részvételével korlátozás nélkül tartható

Zenés-táncos rendezvény csak védettségi igazolvánnyal. A 16-18 évesen saját jogon is mehetnek, ha be vannak oltva.

2021. máj. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!