Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Békéljek meg a folyamatos...

Békéljek meg a folyamatos hízással, vagy mit érdemes tenni?

Figyelt kérdés

Minden 1 kilóhoz elég 2-3 nap, és olyan depressziós leszek mindegyiktol hogy eskü jó nézni. Viszont alapból sem vagyok jól, sokszor nehéz tartani szememet, fejemet tanuláskor, át tudnám aludni a fél napot és rohadtul depressziósnak érzem magamat, holott nem vagyok az. Stresszbol is van elég, épp diploma előtt vagyok.

Nem reggelizek, ebédre eszek egy madáradagot, sok kávét iszok és fekete teát, édességet 2019 óta nem eszek. Hasimotos vagyok. És tehetetlen.

Ismétlem a fő kérdést hogy ne legyen katyvasz: fogadjam el, hogy ez történik? Mit csináljak hogy ne utáljam magamat egyre jobban? (168/73)



2021. máj. 14. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Keress fel egy pszichológust.

Ne legyél depressziós. A tanulást szakítsd meg egy kis testmozgással, esetleg sétával. Tanuld meg kezelni a stresszt.

Attól nem lesz jobb, ha nem eszel rendesen és idegbeteg leszel. Ezzel csak magadnak ártasz.

2021. máj. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kerdezo valami nem oke most a pajzsmirigyeddel. Hashimoto kezelve van? Szedsz ra gyogyszert? Ellenorizni kene, hogy mi van. Most ez egy stresszesebb idoszak, de a pajzsmirigy okoz hizast es depressziot, faradtsagot is, bar ezt gondolom tudod.

Menj el vervetelre+ ultrahangra, es keresd fel az endos dokidat.

2021. máj. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha így folytatod akkor abból semmi jó nem fog kisülni számodra. Változtass az életmódodon, sportolj, kezdj el aktívan élni, mozogj amennyit csak tudsz. Nagyon jó hogy meg lesz a diplomád de egészség nélkül a pénz, a szakmai siker fabatkát sem fog érni mert boldogtalan leszel. Semmiképpen ne fogadd el a jelenlegi helyzetet. Kövesd a speciális diétát ami jó minőségű húsok és zöldségek fogyasztásán alapul. A zsírbevitelhez olivaolajat és kókuszolajat használj. Nézzél recepteket amiket aztán kipróbálhatsz a diéta keretein belül. Teljesen tudatosan kell csinálnod mindent. Semmi cukor, kenyér, péksüti, ilyesmi. Hozd rendbe a bélflórádat egy probiotikum kúrával. Ez is alap a te esetedben,azért hízol ennyire mert a bélflórád egyensúlya felborult. Sokan vannak hasonló cipőben mint te, nem szabad feladni. Biztosan pocsék dolog egy ilyen betegség, de megvan kezed, lábad, sokaknak nincs ilyen szerencséjük és mégis küzdenek egy normális életért.
2021. máj. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nagyon jókat írtok, mindent pipáztam, örülök hogy ilyen megfontolt válaszokat kaptam. Nagyon féltem kiírni, de már egyáltalán nem bánom. Néhány sor nagyon megrendített, mert igazatok van, rájöttem pár dologra.

Először azt hittem, elképzelt xar kedvem van, de már nem csodálkozok, hogy egy ilyen időszak kihozza a bajokat.

Remelem tudok majd javítani ezen, mert egészség nélkül nem megyünk semmire. Viszont nem olyan rég még 'jól' ment minden, hirtelen lett ilyen.

2021. máj. 14. 14:40
 5/8 anonim válasza:
Nincs szükséged egy életen át tartó barátságra, sok veszekedéssel?
2021. máj. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hm, mostanában nem nagyon volt, régóta elvagyok barát nélkül.

A másikhoz nincs, drámakerülő vagyok.:(

2021. máj. 14. 14:50
 7/8 anonim válasza:
Hm...
2021. máj. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Senior Séf ***** válasza:
Keresd meg Kokavecz Katát valamelyik közösségi oldalon. Ő az autoimmun protokoll hazai képviselője és atyamestere. Még orvosok is tanulnak nála.
2021. máj. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!