Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hova menjek kivizsgálásra, ha...

Hova menjek kivizsgálásra, ha már lassan levakarom magamról a bőrt?

Figyelt kérdés
Bőrgyógyászokkal nem mentem semmire, már két helyen is voltam, igaz, hogy évekkel ezelőtt, de úgyse tudnak mást, mint szteroidos krémet adni. Viszont most már borzalmas a helyzet. 10 éve kezdődött, de tavaly őszig nem volt vészes, most ősz óta brutális a bőröm. A lábam, a hátam csupa seb, véresre vakarom magam, de magától is fekélyes közepű viszkető kiütések jönnek ki rajtam, most meg a hónaljam kezdett el viszketni, szerintem gombás, mert hámlik is. Már megint nem tudok aludni a vakarózástól. A hajam is megváltozott, szálkás, száraz lett, csak úgy tudom fenntartani a régi állapotát, hogy gyakran ricinusolajas pakolást alkalmazok. A vírus miatt amúgy sem bíztam abban, hogy ki fognak vizsgálni, ezért sem mentem utána szeptember óta, de most már tényleg attól félek, hogy valami komoly bajom van. Legjobban a limfómától tartok. De nincs erőm ezekre a körökre: háziorvos, vérvétel egy hónap múlva, háziorvos, bőrgyógyász, vállvonogatás, szteroid krém, stb...stb...Egy normális szakembert akarok, aki nem csak találgat meg tünetet kezel, hanem ránéz a kiütéseimre és célzottan elküld oda, ahol a legnagyobb eséllyel kiderül, mi bajom van. Egyszerűen nem fér bele az életembe, hogy százhuszonöt szakrendelést végigjárjak, úgyis fizetős helyen kötnék ki, de arra sincs elég pénzem, hogy találomra rohangásszak fizetős szakrendelésekre.

2021. máj. 17. 03:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Cinkhiány?


[link]

2021. máj. 17. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálam a hisztamin intolerancia váltott ki hasonlót, nekem is mindig szteroidos krémet adtak.

Ha olyat eszek, a mai napig levakarom magamról a bőrt 1-2napig, de az az én hibam általában.

Ebbe az irányba is érdemes lenne egy kört futnod.

2021. máj. 17. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amióta ez van veled volt laborvizsgálatod?


Meg tudod mutatni? (Személyes adatok nélkül)

2021. máj. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!