Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit csináljak hogy hamarabb...

Mit csináljak hogy hamarabb elmúljon?

Figyelt kérdés

Na sziasztok, szóval az van, hogy olyan 3 óra fele keltem, de már azelőtt folyt az orrom. Most már nem csak az orrom folyik, hanem az arcom (belülről) fáj, és nagyon csúnyán (úgy hogy fáj is de nagyon) köhögök.+ tudjátok van az az érzés amikor gyengének érzed magad na nekem ez is van…



Szóval anya most fog menni dolgozni, és segít, szóval iskolába sem megyek, de egyedül leszek itthon, és a gyógyszerek mellett van valami más ami gyengíti a betegséget?


2021. máj. 17. 04:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez lehet, hogy tök klisé, de nekem a forró húsleves sok zöldséggel + 100%os jó minőségű gyümölcslé (esetleg vernarancs vagy ilyesmi) mindig segít egy-ket nap alatt kigyogyulni a hasonló betegségekből.


Covid teszt nem kéne a köhögés miatt?

2021. máj. 17. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!



Ma megyünk covid tesztet csinálni, őszintén szólva kicsit félek…

2021. máj. 18. 07:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Na, túl vagy rajta? Minden OK?
2021. máj. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Negatív lett a teszt, szóval nincs ok aggodalomra!:D
2021. máj. 20. 01:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!