Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy tudom fel dolgozni a...

Hogy tudom fel dolgozni a gyászt ?

Figyelt kérdés

Vasárnap meg halt édes apám ráadásul úgy hogy nem is itthon.

Borzasztó volt mikor anyum mondta hogy munkába oda mentek a mentők.

Úgy tudtam meg hogy meg halt hogy egyik ismerősöm kiabálva mondta hogy apum nem él .

Egyedül maradtam anyummal egy nagy családi házban.

Neki nagyon nehéz nekem is viszont a temetésen nem akarom meg nézni mert nem búcsúzott el tőlem és ha meg nézem egész életemben az fog kisérteni ráadásul holnap leszek 24 és a születés napomon lesz a temetése .


2021. máj. 18. 08:34
 1/5 A kérdező kommentje:
Anyumék viszont magukat okolják mert már tudtuk hogy rosszul van de sose akart orvoshoz menni azt mondta inkább meg hal mint hogy a kórházban halljon meg . A szíve már gyenge és sok víz is volt már benne viszont mire el határozta hogy el meg belgyógyászhoz addigra el hunt intfartusban
2021. máj. 18. 08:36
 2/5 A kérdező kommentje:
És csak 49 volt .
2021. máj. 18. 08:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Részvétem. Én se néztem meg a szüleimet temetéskor, nekem édesanyám ment el hirtelen, szinte előjel nélkül. Feldolgozni nem lehet a gyászt, az idő segít csak.
2021. máj. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tul fiatalon ment el, iszonyatos ez, ami most veled tortenik. Oszinte reszvetem 😢

A temetes: neked nem kell megnezned,ha nyitott koporsos lesz, ezt senki nem varhatja el toled. Valoszinuleg bent lesz a ravatalozo hazban, be sem kell tenned oda a labad,ha nem erzed ugy magad,kint is allhatsz. Ez a te dontesed, senkinek semmiben nem kell megfelelni, ez a remes esemeny valahogy lezajlik majd es neked az az egy dolgod, hogy valahogy tuleld.


Azt szeretnem megkerdezni,hogy muszaj,hogy pont a szuletesnapodon legyen? Ennel kegyetlenebb verziot nem nagyon tudok elkepzelni. Ezen nem lehet valtoztatni?


Most meg nagyon friss ez az egesz es barmit is erzel, engedd meg magadnak. Ha sirni kell, sirj, ha uvoltenel, uvolts, ha duhos vagy, csapj oda a kisparnanak. Teljesen jogos az osszes erzesed. Ugy tudod idovel magad mogott hagyni ezeket, hogy most megeled. Ha ugy latod, keress fel egy pszichologust vagy szoktak indulni gyaszoloknak csoportok, itt sorstarsakkal talalkozhatsz, egyutt atelve a nehez erzeseket es gyogyulva ebbol az elviselhetetlen fajdalombol.

2021. máj. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Részvétem. A gyászt külön nem kell feldolgozni, de ne is fogjad visszac magadat.

Az időpontot pedig próbáljad meg áttetetni!

2021. máj. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!