Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez "normális" lehet vagy...

Ez "normális" lehet vagy valami baj van?

Figyelt kérdés
Tüdőgyulladásom van, kapok rá antibiotikumot injekcióban, tegnap óta viszont belázasodtam róla. 38.5 fölött mivel nagyon rossz lett a közérzetem algopyrinnel csillapítottam. Most viszont 38.7-nél bevettem egy órája a lázcsillapítót, de már 39.2 a hőm. Bevillannak ilyen "képek" a szemem elé,konkrét színek, egy másodperc az egész de az utóbbi fél órában már ez a harmadik alkalom. A láztól lenne? Vehetek még be lázcsillapítót?
2021. máj. 19. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbálj Rubophent.
2021. máj. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

2 órával később vehetsz be más hatóanyag tartalmú lázcsillapítót.

Nagyon magas láztól lehetnek furcsa dolgok,bár a 39-et nem mondanám még annak. Lázálmok és társai 40 fölött jönnek,bár egyéntől is függhet.

2021. máj. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Covidra leteszteltek ?
2021. máj. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. Várok még akkor kicsit, aztán veszek be egy Rubophent.

#3 válaszoló nem, áprilisban estem túl rajta majd'egy hónap után

2021. máj. 19. 14:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!