Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen betegség tünetei ezek:...

Milyen betegség tünetei ezek: tüdőgyulladás, magas láz, hidegrázás, száraz köhögés, izomfájdalom, fejfájás, zavartság, hasmenés?

Figyelt kérdés
2021. máj. 20. 14:55
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
11. Minek hívnám fel az orvost,mikor nem is vagyok beteg?
2021. máj. 24. 00:16
 12/23 anonim ***** válasza:
95%

No comment😂

Felteszel egy kérdést, pár tünettel, elvárod hogy megmondjuk mi ez. Nyilván mindenki arra gondol, hogy ezeket a tüneteket produkálod, mivel 100 ilyen kérdésből 99 erről szól az oldalon. De gratulálok, te vagy az az 1, aki random tünetegyüttesből barkóbázik velünk. Ovis szint felnőtt témában.

2021. máj. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
91%
Ne estesd a trollt tizenkettes. A kérdést csak azért tette fel, hogy pontot kapjon érte. Valamit csak kérdezni kell...
2021. máj. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
91%
A A tüdőgyulladás tul.képpen nem tünet, hanem maga egy betegség.Egyébként összeszedted a covid tüneteit.
2021. máj. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
14 Nem tűnik fel,hogy az általad írt betegség és a legionella tünetei hasonlítanak?
2021. máj. 27. 00:10
 16/23 anonim ***** válasza:
Jaa, mostmár érteeem, arra megy ki a játék, hogy a koronavírus nem is létezik, hanem célzott legionella-fertőzést küldtek az emberiségre. Meg persze az 5G, meg a lapos föld, és a Balaton is csak kamu. Ritka szánalmas egy ember vagy. (nem a 14-es voltam)
2021. máj. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
+ ne zavarjon, hogy a koronavírusos betegek nem reagálnak pozitívan az antibiotikumos kezelésre (mert vírus), a legionella pedig egy baktérium, és a betegséget antibiotikummal kezelik.
2021. máj. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Dagadozó Agy ***** válasza:

Hellóbelló!

A zseni válaszol. Szerencsétek van!


A tüdőgyulladás már önmagában kezelendő betegség.


A legionella és a covid19 pedig pláne.


A vírusfertőzésnek is lehet olyan szövődmenye, amin az antibiotikum segít.


Kösz, hogy segíthettem. Hálával tartozunk nekem. Kérdezzetek még!

2021. máj. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
A vírust nem öli meg az antibiotikum. Az antibiotikum bakteriális fertőzésre van. Vírus esetén bakteriális felülfertőződéskor, vagy ennek a megelőzésére adják.
2021. máj. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Dagadozó Agy ***** válasza:
19-es válaszadó nagyon jól részletezi a dolgot. Így van.
2021. máj. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!