Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha nincs étvágyam és alig...

Ha nincs étvágyam és alig eszek valamit egész nap, de amugy átlagos alkatom van és izmos vagyok viszonylag mert szoktam edzeni, ugye nem veszítek az izmaimból hosszú távon és nem leszek girhes vézna alak? Mit csináljak,hogy legyen étvágyam?

Figyelt kérdés
Szeertnék erős egészséges maradni ,de nem megy le mostanában 2 falatnál több a torkomon. Mi hozná meg az étvágyam?

2021. máj. 22. 06:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Pedig itt eroltetni kell a kajalast es elobb utobb tagulni fog a gyomrod es kivanni fogja a szervezeted.


Napi 2x ettem korabban es ektomorf gyerek voltam. 18 evesen is kb. 60 kg lehettem. Utanam dontottem el,hogy valtoztatni kell es eroltettem az egeszseges kajakat. Az elso 2 het brutalisan nehez volt es 1 oraig ettem a csirke rizst vagy a rantottat,annyira nem kivantam. Utana szepen kitagult a gyomrom es napi 3 etkezesbol, napi 4 lett...majd 5 es belolem (hosszu ido utan) 83kg.:) Ha eltunik a motivaciom es nincs kedvem edzeni es oda figyelni a kajara (sajnos van ilyen par hetig neha hobbi gyuroskent),akkor is tudok mar naponta 3-4x enni minimum nagyobb adagokat. Regen a burgerkingben egy whoperral teljesen jol laktam,most meg egy whopper,big king, nuggets burger,kozepes krumpli siman lecsuszna...


Probalkozz turmixokkal. Zab+gyumolcsok+ mogyorovaj+feherje por. Konnyen beviszel tobb szaz egeszseges kaloriat...es inni konnyebb,mint enni (szerintem)

2021. máj. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!