Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem is szerettem az apám ha...

Nem is szerettem az apám ha így gyászolom ?

Figyelt kérdés

5 napja el hunyt mikor meg tudtam kész voltam a temetésen is sírtam .

De azóta olyan mint ha mennének a napok mint ha még itt lenne nem történt volna semmi persze ha bele gondolok hogy szombaton még velem volt vasárnap meg már halott volt így azért nehéz . Nem tudom azt hogy apa nélkül hogy lehet tovább élni .


2021. máj. 22. 15:16
 1/4 A kérdező kommentje:
Ráadásul be is csapta a családot mert vér vétel után valami volt a vérébe és kórházba küldték azonnal mikor meg haza jött azt mondta minden jó vele semmi baja és úgy ment tovább dolgozni .
2021. máj. 22. 15:18
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálad késöbb fog elöjönni a levertség fázisa.

Nézz utána a gyász fokozatainak, ez is egy része, amikor (nem tudatosan ugyan) tagadod magadnak, hogy hiányzik.

2021. máj. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dehogynem szeretted! Vagy legalábbis ebből nem derül ki egyértelműen, hogy szeretted-e, de egyáltalán nem utal arra, hogy ne szeretted volna. A gyász így működik, időbe telhet, míg teljes mélységében felfogod.
2021. máj. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A gyásznak több szakasza van, úgy tűnik, te a "tagadás" fázisnál tartasz. Ez nem jó és nem is rossz. Nálad így működik a gyászmunka.

Akkor tekinthető kórosnak, ha még évek múlva is így érzel majd.

2021. máj. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!