Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » T örültök hogy vége van...

T örültök hogy vége van maszknak utcákon? Remélem soha többet nem kell hordani utcákon!

Figyelt kérdés
Ti
2021. máj. 23. 10:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Már épp itt volt az ideje, de nem is volt ennek sok értelme. Az hogy zárt területen kell hordani az még rendben is van, e szabad téren főleg egy olyan utcában ahol nem mászkálnak tömegesen ott totál felesleges.
2021. máj. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok járványtagadó, maszkellenes sem, de itt nem kellett nagyon hordani az utcán, kisebb város, nem szóltak rád. Órákig sétálok a kutyával. Van, hogy másfél óra alatt két embert látok.
2021. máj. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Faluban mi sem hordtuk az utcán. Szerintem hülyének is néztek volna a helyiek ha felveszem.. :D

Rendőrök sem szóltak pedig, gyakran jártak erre a migránsok miatt.

2021. máj. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#3 vagyis nekem kb most annyi változás van, hogy mikor a tescoba megyek, nem kell az autóban felvennem a maszkot, hanem csak 20 méterrel odébb a bejárat előtt :D :D
2021. máj. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Eddig se hordtam utcán maszkot. (nem a fővárosban élek)
2021. máj. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Értelmes helyen eleve nem hordatták az utcán a maszkot. Minek? :D
2021. máj. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

Maxinalisan betartok minden szabalyt, a munkatarsaimmal akikkel egy autoba ulltunk, mindannyian maszkot huztunk, fertotlenitek, kezet mosok, tavolsagot tartok, betegen itthon maradok es beoltattam magam.

De! Hogy en az utcan maszkot hordjak amikor 1 ora alatt nehany embert latok, azt mar nem.



A hulyesegnek is van hatara.

2021. máj. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
20%

Hogyan képzelitek el azt a törvényt, hogy megmondják melyik város, melyik utcájában éppen egy időintervallumban nem kell maszkot viselni? Még ha adtak is volna valamilyen útmutatást, hogy néptelen helyen nem kell viselni, viszont ha pl. 5 m-re közelítesz, akkor húzd fel a maszkot, még ekkor sem lennél védve, mert egy utcasarkon is összeütközhetsz valakivel és sűrű bocsánatkérések mellett, könnyen egymásra leheltek. Nehezen lett volna ez megoldható.

Egyébként, ha egy emberektől mentes parkban, járdán szoktam menni, akkor én is lehúztam.

2021. máj. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
29%

8-as

Az megvan, hogy a vírus átadásához közeli kontaktus kell és az sem 2 mp-ig? Ebből pedig egyenesen levezethető, hogy kültéren mindig is teljesen felesleges volt. Még beltéren is 15 perc volt a határérték, ha igazolt covidossal voltál együtt.

2021. máj. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!