Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet SM? Akinek van,segitene?

Ez lehet SM? Akinek van,segitene?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kicsit hosszú lesz,nagyon szorongok ezen a betegsegen.

2012 ben volt egy tobb hetig tarto szedulesem,bizonytalansag erzet,nem forgo,neurológus elkuldott agyi mr,negativ lett,azt mondta psziches.

Utana 2018 ban volt ismet,6 hetig szedules,uj neurologus,agyi mr. Negativ,volt elotte durva felso legutim,rafogtuk a fulre.

2021.majus. elkezdett zsibbadni a ket kezemen a gyurus huvelykujj egy hosszu szamitogepezes utan,kiropogtattam,elmult,illetve bizonyos mozdulatra jon csak elo(nyaki es gerinc servem is van), a szorongasom visszont elhatalmasodott, par napra ra,nehez lab erzesem volt,de iszonyu derekfajas is,idonkent fajdogal,emelem a nehez babakocsit telepakolva. Egy hete van ez,hogy zsibbadas nincs,de izomgorcs van,allkapocsban erzem jelenleg,hol egyik vadli,masik comb. Neha gyengenek erzem a labaim. Panikbeteg vagyok,szorongok,nagyon felek a betegsegektol,a gyerekek is sokat betegek,igazából ezt mar kezelni kene. A ferjem szerint marhasag az sm.,mert ha az lenne 10 év alatt mar rokkant lennèk. Nem tudom mit csinaljak,induljak e neki egy harmadik mr nek? Ha az elso ketto negativ,szerintetek kizarhato?



2021. máj. 23. 12:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

A homeopatia nem gyogyszer, hanem gyogyszernek alcazott altudomany.


A parod nem ettol gyogyult meg,hiszen hatoanyag nincs benne.

2021. máj. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Uccsó a homeopátia nem csupán a placebóról szól.
2021. máj. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Mar sikerült meggyozni magam,hogy psziches,mikoris mentunk lepcsos helyre. Egy fel le lepcsozestol órákig gorcsolt a combom,es utana itthon mar zsibbadtam is. Nem tudom mitevo legyek. Annyira atfedoek a tunetek a szorongas,pánikbetegség es az sm között,hogy nem tudom eldonteni..de vannak napok mikor tökéletes a labam,masnap meg gyengenek erzem. Kovetkezo nao megint jol kelek fel. Annyira belefaradtam mar... Nem tudom belevagjak- e egy ujabb neurologiai kivizsgalasba,mr es tarsai.
2021. máj. 30. 15:58
 14/17 Senior Séf ***** válasza:
Szerintem ne a vizsgálatokba vágjál bele, hanem az étrendedet hozd rendbe. Minden autoimmun betegségnek az áteresztő bél szindróma az okozója. Ezt kell megszüntetni a megfelelő táplálkozással.
2021. máj. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

[link]


A masodik oltas ota van minden bajom,ugyanezek amit itt leírtak. Lehet oltasi reakcio? 🤔

2021. máj. 31. 09:26
 16/17 A kérdező kommentje:
Es milyen etrend lenne ehhez?14-es?
2021. máj. 31. 09:29
 17/17 Senior Séf ***** válasza:
Az étrend-és életmódváltás ügyében keresd meg Kokavecz Katát valamelyik közösségi oldalon. Ő az autoimmun protokoll hazai képviselője és nagymestere. Még orvosok is járnak hozzá tanulni.
2021. jún. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!