Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet ez a köhögés?

Mitől lehet ez a köhögés?

Figyelt kérdés

3 éve kínoz a köhögés. Mindig elmúlt, s nem tulajdonitottam neki nagyobb jelentőséget, mivel csak időnként jött elő. Tavaly azt mondták az orvosok biztosan allergia, lecseréltem itthon párnát, paplant, párásitót vettünk kicsit jobb lett, de köhécselgettem ugyis. Ugye szaladás az életünk, nem volt időm kivizsgáltatni magam teljesen. Belenyugodtam, hogy allergia. De most 38 hetes kismama vagyok, s fulok meg. Már röntgenre is elmentem, mert beképzeltem, hogy ez csak rák lehet, de tiszta a tüdőm, a vérem is jó. Nemsokára császározni fognak, s félek, hogy utána ha ez a rettenetes köhögés kínozni fog, kiszakad a varrat. Minden nap rám jön , de időnközönként... néha napközben egy 10 percet köhécselek, de általában főleg este. Az a furcsa, hogy nem egész nap köhögöhök.

Mikor rámjön a köhögés, olyankor kinyitom az ablakot, vagy elszopok egy hűtős cukorkát, s átmegy de nagyon kínoz :(

Apukám 2 hete halt meg, s azt mondta, hogy lehet idegalapon köhögök.

Lehet neki lenne igaza?

Szedtem már allergiagyógyszert, kentem hűtős krémmel az orrom, mézes teát ittam, mindent kipróbáltam s nem megy át... Mit tegyek? :(

Már minden összejött nekem az utolsó hetekre, nagyon szomorú vagyok, úgy emlékszem mély depresszióba fogok zuhanni :(



2021. jún. 1. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, en mikor szorongtam evekig kenyszergohogtem es koszorultem a torkom.
2021. jún. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Asztma?
2021. jún. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!