Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kventiax szedése mellett...

Kventiax szedése mellett lehet fogyni?

Figyelt kérdés

Az este 100, reggel 25 mg-ról lejöttem csak este 50-re. Ezzel az adaggal van esély rá, hogy lemegy az a 20 kiló, amit a gyógyszer miatt szedtem fel?


Jó ideig szedni fogom még, szóval a "ne szedjed!" típusú okos kijelentéseket nyugodtan írja máshová, aki erre késztetést érez. Köszönöm.



2021. jún. 3. 00:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet. A gyógyszer önmagában nem okoz hízást, ezt a pszichiáterek is folyamatosan mondják... Fáradtabb leszel tőle és megnő az étvágyad.
2021. jún. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Maga a gyógyszer nincs tele hizlaló anyaggal, de nagyon lelassítja az anyagcserét, szóval okoz. Nem eszem többet tőle, mégis híztam. Ezen úgy vettem észre, elég sokan vitatkoztak már, de szeretnék az eredeti kérdésre koncentrálni.
2021. jún. 3. 16:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Én tapasztalatból írom. 200 mg-ot szedek, mégis fogyok mellette.
2021. jún. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szuper! Ez biztató, köszi. :)
2021. jún. 3. 17:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!