Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Covid után hónapokig megnagyob...

Covid után hónapokig megnagyobbodott nyirokcsomókat tapasztalt valaki?

Figyelt kérdés

7,5 hónapja lettem covidos, az ízeket nem érzem még most sem és 2 hónapja fedeztem fel, hogy a nyakamon mind a kettő oldalt van 1-1 borsónyi nyirokcsomó.


Ki fogom vizsgáltatni magam, de érdekelne, hogy más is tapasztalt-e ilyet?



2021. jún. 8. 07:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Pont most gondolkodtam én is ezen a problémán. Én bizonyítottan nem voltam covidos, tehát tesztem nem volt, viszont pont akkor voltam nagyon beteg, ami a tánc iskolában, ahova jártam többen is covidosok voltak, tehát elég valószínű, hogy én is átestem rajta.


Nekem a nyakam jobb oldalán a fülem alatt van egy nagyobb nyirokcsomó már hónapok óta. Eddig nem tudtam kivizsgáltatni, de jövő héten elmegyek az orvosomhoz és akkor kiderül, hogy mi is ez.


Nekem nem volt ízvesztés, csak torokfájás, hőemelkedés, kiütések kis köhögés.

2021. jún. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nemrég tapogattam ki a kulcscsontomnál egy borsnyi-borsónyi, a nyakam és a vállam találkozásánál egy kb mandulaszemnyi nyirokcsomót. Elmentem ultrahangra, normálisak csak megnagyobbodtak, 1 cm alatti mind, a radiológus kérdezte, volt-e valami a bal oldalammal. Mondtam, hogy covid oltást kaptam 1 hónapja, rögtön mondta, hogy ja, akkor azért, megnézte a hónaljamat, ott is olyanok a nyirokcsomók. Azt mondta baromi sok ilyen eset van. Szóval ha az oltás okozhatja ezt, akkor szerintem maga a vírus is.
2021. júl. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!