Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Előfordulhat, hogy pár másodpe...

Előfordulhat, hogy pár másodperc alatt változik a vércukorszintem?

Figyelt kérdés
Többször előfordult, hogy pl. reggel megmérem a vércukorszintem, s túl magasnak találom. Még ugyanabban a percben előveszek egy másik lapkát, szúrok, és újra megmérem....Az eredmény teljesen más. pl. először 7.8...utána 6.1.. de voltak nagyobb különbségek s volt, hogy ugyanazt az eredményt mutatta...Volt, hogy a lapka leesett a földre stb. valamit rosszul csinálok?

2021. jún. 8. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:

"Volt, hogy a lapka leesett a földre stb. valamit rosszul csinálok?"

Szerinted?

2021. jún. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint a nem megfelelő, kisebb mennyiségű vérmennyiségnek a csíkra juttatása alacsonyabb értéket mutat. Az általad jelzett tartományban azonban értelmetlen dolog egymás után többszöri meghatározást végezni.
2021. jún. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2/2 válasz: Igyekszem nagyobb mennyiségű vért a csíkra juttatni, de amint az első cseppet megérzi a gép, már sípol, és számol is vissza 5 - től....(külön szakértelem, vagy vizsga kell egy egyszerű vércukor méréshez??) Jelzem, eddig nem nagyon fordult elő ilyen... Már arra is gondoltam, hogy rossz a gép... most viszont újabban megint mintha minden oké lenne...
2021. jún. 9. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!