Előfordulhat, hogy pár másodperc alatt változik a vércukorszintem?
Figyelt kérdés
Többször előfordult, hogy pl. reggel megmérem a vércukorszintem, s túl magasnak találom. Még ugyanabban a percben előveszek egy másik lapkát, szúrok, és újra megmérem....Az eredmény teljesen más. pl. először 7.8...utána 6.1.. de voltak nagyobb különbségek s volt, hogy ugyanazt az eredményt mutatta...Volt, hogy a lapka leesett a földre stb. valamit rosszul csinálok?2021. jún. 8. 17:16
1/3 anonim 



válasza:




válasza:"Volt, hogy a lapka leesett a földre stb. valamit rosszul csinálok?"
Szerinted?
2/3 anonim 



válasza:




válasza:Tapasztalatom szerint a nem megfelelő, kisebb mennyiségű vérmennyiségnek a csíkra juttatása alacsonyabb értéket mutat. Az általad jelzett tartományban azonban értelmetlen dolog egymás után többszöri meghatározást végezni.
3/3 A kérdező kommentje:
2/2 válasz: Igyekszem nagyobb mennyiségű vért a csíkra juttatni, de amint az első cseppet megérzi a gép, már sípol, és számol is vissza 5 - től....(külön szakértelem, vagy vizsga kell egy egyszerű vércukor méréshez??) Jelzem, eddig nem nagyon fordult elő ilyen... Már arra is gondoltam, hogy rossz a gép... most viszont újabban megint mintha minden oké lenne...
2021. jún. 9. 14:36
Kapcsolódó kérdések:
Miért van az ha valakinek bele nézek a szemébe KB 5 másodpercig olyan mintha bele szúrna a szívem tájékába?
Lehet hülyén hangzik de így van
Ritkán, ha nagyot tüsszentek, egy pár másodpercre nagyon erős fájdalom jelentkezik a perineum-ban, magyarán a heréim és az ánuszom között. Másnál is...
Tényleg elég ritkán, havonta 1-2x jön elő és csak akkor, ha akkorát tüsszentek, hogy repülnek a papírok lefelé az asztalról. Mozgásszegény életmódot folytatok sajnos, napi 8-10 óra ülés az irodában, gyakran haza is viszem a munkát, és a dohányzással is küzdök már jó...
Miért van az, hogyha bármit eszek, utána 5-10 másodpercen belül már fáj a fejem, hőhullámaim vannak, homályosabban látok?
Rosszak a fogaim és valahogy feljut az arcüregbe és gyulladást idéz elő például a hisztamin? 21/F
Miert van az hogy fekvés közben mintha elfelejtenek lélegezni, emiatt 1 masodperce nagyon bedobog a szívem, es ilyenkor megijedek nagyon?
Ez csak a lefekvés utáni 30 percben van néha
Ha egy órán át pisiltem, úgy hogy félmásodperceként pisiltem egy negyedmásodpercet, továbbá volt három alkalom, amikor 5 másodpercet egyhuzamban,...
Enyhén szólva felfáztam, amit forró tea vedeléssel és forró fürdővel próbálok orvosolni.
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




