Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen vizsgálatra tudnék még...

Milyen vizsgálatra tudnék még elmenni ? Mi okozhatja?

Figyelt kérdés

Szóval kezdem a legelején , áprilisig semmi gondom nem volt , elkaptam a covidot.

Még akkor is teljesen tünetmentes voltam 10 nap múlva negatív lettem.

Kb a 12. napon jött egy erős szédülés ami magas pulzus számmal társult utána már a mellkasom is fájt , de nem vagyok újra pozitív.

Egyszer a mentő is elvitt annyira rosszul voltam már , de bent sem mondtak semmit minden leletem elvileg negatív lett.

Labor , mellkas röntgen , tüdőszűrő.

Most megyek majd Holterre meg terhelésre is.


Folyamatosan egésznap fáj a mellkasom bal oldalt először csak szúró érzések voltak most már mindig nyomó , de csak rövid 5-10 mp , az állkapcsomba is belenyilal néha , a hátam is fáj ugyanúgy bal oldalt , meg a nyakamtól a vállamig , ha csak a kezem mozgatom akkor is érzem a fájdalmat vagy ha tüsszentek , sokat nevetek utána nehezebben kapok levegőt.

Mintha a bal tüdőmbe nem jutna elég levegő.



2021. jún. 13. 22:17
 1/5 Sssaszem ***** válasza:
Akkor ez sajnos post covid lesz, menj el a post covid rendelésre. Hátha ott okosabbat tudnak mondani. Ahol szűrik az ilyen jellegű betegség utáni állapotot.
2021. jún. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

És arra kell beutaló háziorvostól ?


Nagyon rossz érzés , sose volt még szívrohamom , de ahhoz tudnám hasonlítani és már egyre jobban kezdek félni annyira nyom a mellkasom ...

2021. jún. 14. 23:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Kardiológushoz mentél covid után? Lehet szövődményként szívbelhártya gyulladás.!!
2021. jún. 15. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mondta az orvosom , hogy szerinte enyhe szívbillentyű gyulladás , de csak mindig gyógyszereket írt amit hetente változtatott... Aztán egy idő után mondta ne szedjem egyiket sem inkább csak vitaminokat..


De mivel pénteken voltam a sűrgősségin onnan beutaltak Holterre meg Terhelésre talán majd mondanak valamit ott , de csak jövő hétfőn megyek.

Bent is meglepődtek , hogy kardiológusnál még nem voltam..

2021. jún. 15. 07:51
 5/5 anonim ***** válasza:
A háziorvosnak kellett volna küldenie.
2021. jún. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!