Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Olyan mintha szúrna a szívem,...

Olyan mintha szúrna a szívem, érdemes lenne megvizsgáltatni?

Figyelt kérdés

Soha nem volt még ilyen érzésem.

Szokott néha szúrni de inkább az oldalam talán de most konkrétan olyan mintha a szívem szúrna hosszabb mp-ig többször.

Tegnap kezdődött.

Sajnos az utóbbi napokba több algoflexet szedtem fogfájásra, lehet ez a kiváltó ok? Vagy ez semmi jelentőséggel nincs?

De a szúrás néha mintha zsibbadna.

Nem csak akkor van ha ülök hanem akkor is ha fekszek így eddig azt hittem az ülés pozícióm miatt de akkor is ha pihenek.

Viszont az igaz, hogy 1 éve kb.folymatosan csak ülök szinte meg fekszek és ez rámehetett valamennyire?

Most is néha érzem a beszúrást ahogy írom ezt, korábban sosem tapasztaltam ilyen érzést.

Energiaitalt nem iszok mostanában, régen ittam sokat de már jó ideje nem és akkor se volt gond.

Dohányozni nem dohányzom.

Nem sportolok.

Sosem volt a szívemmel panasz, se más betegségem.

Kicsit félek mivel néha több másodpercig érzem a szúrás mintha kis zsibbadás lenne.

Hol szoktak ilyesmit komolyan vizsgálni? Egyáltalán érdemes ha több napig se múlik el?

Mi lehet szerintetek? Kezdek aggódni.

24l vagyok



2021. jún. 13. 23:46
 1/3 A kérdező kommentje:

az algoflexből nem sokat vedtem csak gondoltam leírom hátha de 3 napja csak volt amikor egy nap 2-t másnap csak 1et talán ez tényleg nem emiatt van. de nem is szúrás mintha tényleg fájna a szívem és sosme éreztem ilyesmit. de most mintha egész nap érezném idpközönként.

még ha állok akkor is érzem néha.

2021. jún. 13. 23:53
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az ügyeleten minimum csináltass egy ekg-t, ha nagyon biztosra akarsz menni, kérj beutalót kardiológiára.
2021. jún. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Beutaló egy kardiológus nem árt. Lehet nincs probléma, de lehet pont ez jelez egy nagyobb bajt. Szóval en elmennek, addig meg méregesd a vérnyomasod rendszeresen, úgy is ez az egyik amit kérdezni fognak.
2021. jún. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!