Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tényleg ide jutottunk,hogy...

Tényleg ide jutottunk,hogy egy megfázással is rá fogják az emberre,hogy covidos?

Figyelt kérdés

2021. jún. 16. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Ráfogni nem fogják rá senkire, hogy COVID-os, azonban a protokollok elővigyázatosságból egyelőre úgy szólnak, hogy amennyiben egy betegnek vagy pl. az intézet egy dolgozójának olyan tünete van, ami lehet covid-tól is, akkor a covid-ot laboratóriumi szerológiai vizsgálattal kell kizárni. Ebben amúgy egyáltalán nincs semmiféle ördögtől való, vagy új, tucatnyi dolog van, amit mindig is így kezeltünk az egészségügyben, csak az vitathatatlan, hogy ez a covid-dolog tényleg kezd azért már kissé unalmassá válni. De ez ugyanolyan, mint pl. ha valakinek szorított a mellkasa, kiverte a veríték, légszomja volt, stb, akkor először elkezdték szívinfarktus, főverőér-repedés, tüdőembólia, és még mit tom én, pontosan mi az anyámkínja irányába vizsgálni. De nem azért, mert ráfogták volna, hogy ilyesmije van, hanem mert ezeket ki kell a protokoll szerint ilyenkor zárni, mert ezek potenciálisan életveszélyes kórképek. És ha ezeket kizárták, akkor léptek tovább pl a mozgásszervi eredet vagy teszem azt, a pánikszindróma keresésére.
2021. jún. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kérdések és válaszok az új koronavírusról

[link] › koronavirus-tajekoztato › 52...

2020. márc. 1. — A koronavírusok mind állatról emberre, mind emberről emberre terjedhetnek. Sokféle állatfaj lehet forrása az emberi megbetegedést okozó ...


Teljes tartalom · Koronavírus kisokos

[link] › bulk

Emberről emberre, leginkább levegőben lebegő apró nyálcseppek vagy fertőzött ... Ahhoz viszont, hogy a becslés pontos legyen, fontos tudni, hogy tényleg egy ... viszonylag hamar “landolni” fognak, miután elhagyták a beteg ember száját, ezért ... Ha van rá lehetőséged, inkább a szabadban találkozz velük, és köszönéskor

2021. jún. 19. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1/


Én hétköznapi emberekre gondoltam nem orvosokra.

2021. jún. 19. 11:26
 4/7 A kérdező kommentje:

2/


Azt írnak amit akarnak mi meg el is hisszük.Van egy mondás a "történelmet mindig a győztesek írják" ergo azt hamisítanak amit ők akarnak.

2021. jún. 19. 11:28
 5/7 anonim ***** válasza:
4-es. Ja, az más, az mondjuk tényleg eléggé parasztság amúgy emberektől, én is tapasztalom :(
2021. jún. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5/


Oda van ez a jaj bocs csak megfáztam,rögtön a nem tán koronás vagy....

2021. jún. 19. 12:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem teljesen ide tartozik de erről jutott eszembe: Amikor utazom a BKV-n, fiatal korom ellenére azért igyekszem ülőhelyet találni, bár általában az se zavar, ha végül kénytelen vagyok állva utazni. Van azonban néha, hogy annyira fáradt vagyok, kimerült, vagy izomlázam van, stb, hogy kifejezetten jó ülni. Bár amit írni szeretnék, abból a szempontból ez talán másodlagos, főleg az az alaphelyzet számít, hogy ülök a BKV-n. Na mármost időnként előfordul, hogy jön valami nyugdíjas, pl. nagyon felpakolva, stb. A nagyon szimpatikusaknak, aranyosaknak magamtól át szoktam adni a helyemet, a búval b*szott, kapásból a kérdéshez b*szd meg a létrád módon állóknak viszont nem. Kivéve, ha veszik a fáradságot, és illedelmesen megkérnek rá, hogy leülhetnének-e? Egy ilyen udvarias kérdéssel azoknak is nyert ügyük van (lehetne) nálam. Amivel viszont ki lehet kergetni a világból, és amit utálok, és dafke se adom át olyankor a helyemet: rengeteg van köztük, aki egy szót se szól, csak nagyon rosszallóan néz, esetleg látványosan szenved a szatyrával, beszél ugyan, de nem illedelmesen kér, hanem fennhangon, és nem egyszer hosszan magában méltatlankodik. Pedig mibe kerülne neki inkább illedelmesen megkérnie, hogy hadd üljön már le? Én azt gondolnám, erre is érvényes ilyenkor, hogy segíts magadon, az Isten is megsegít, ha pedig b*szd meg a létrád módon állsz hozzá, és csak méltatlankodsz, meg rosszalsz, de a kisujjad se mozdítod, hogy változtass a dolgon, akkor bizony meg is érdemled.
2021. jún. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!