Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szedett már valaki fagyöngy...

Szedett már valaki fagyöngy tablettát magas vérnyomásra? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2021. jún. 16. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha normálisan kezelnéd?
2021. jún. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Orvos, vizsgálat, receptre írt gyógyszer - ha szükséges, ilyesmi.
2021. jún. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Fagyöngy tablettáról nem hallottam, csak teáról.

A fagyöngy ugyebár mérgező. Tudom sok más gyógyszer is, de ezt nem szabad állandóan inni, csak kúraszerűen. Az elkészítése is macerás, 12 órát kell áznia HIDEG vízben. Én pár hétig ittam különösebb eredmény nélkül, majd felhagytam vele.

2021. jún. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mivel allergiás vagyok a gyógyszerekben lévő tartósítószerekre, ezért lenne jó a természetben előforduló gyógynövények segítsége.

Kedves válaszolók, nem tudjátok mennyi veszélyes mellékhatása van a vérnyomás gyógyszereknek? Másik, számtalan gyógyszer készül gyógynövényekből?

Nem azokat kérdeztem akiknek nincs tapasztalatuk!!!!!!!

2021. jún. 16. 14:34
 5/5 anonim ***** válasza:
53%

3-as vagyok.


Te mi milyen kedveske vagy. Akkor csináld ahogy gondolod. Tök normálisan leírtam a tapasztalatom és a véleményem.


"allergiás vagyok a gyógyszerekben lévő tartósítószerekre"

Ez meg hülyeség. Ilyen nincs.


Szia-mia.

2021. jún. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!