Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetséges, hogy a rengeteg...

Lehetséges, hogy a rengeteg alkohol, okozza ezeket a tüneteket?

Figyelt kérdés

Rengeteg alkoholt megittam az elmúlt időszakban, szinte csak csak sört, esetleg fröccsöt, de ezekből napi szinten igen sokat. Már az utóbbi időben rájöttem nyilván én is, hogy ez így nem lesz jó, de féltem, hogy ha nem iszom elvonási tüneteim lesznek. Úgy értve, hogy delirium tremens.


Az elmúlt napokban már többször fájdogált a hasam és hasmenésem is volt, de tegnap este nagyon belázasodtam és éjszaka hánytam is többször, főleg sárgásat, de az reggelre elmúlott, viszont hasmenés azóta is tart, de igen csak durván, teljesen folyékony kis darabokból álló, élénk sárga és kb. 1-2 óránként mennem kell.


Lehetséges, hogy a rengeteg alkohol kikezdte az epémet? A közérzetem tegnap este óta sokkal jobb, csak fáradékony vagyok nagyon, étvágyam van.


Ma mondtam már magamnak, hogy nem iszom, nem is kívánom már, de félek, hogy elvonási tünetem lesz... eléggé rossz a helyzet, az orvos meg lerázott a szokásos hasmenéses vírus szöveggel.


18/f


2021. jún. 16. 18:29
 1/4 anonim válasza:
Elég nehéz erre a jó választ megtalálni..Az is lehet hogy igen az is hogy nem. Ha úgy gondolod hogy elvonási tüneteid lennének keress fel egy szakembert hogy segítsen. Addig pedig csináld azt amit az orvos mondott hátha igaza van...
2021. jún. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez tényleg hasmenéses vírus... már bocsika, de ha ennyire hipochonder vagy, nézz már utána, mik a delirium tremens tünetei...
2021. jún. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én tudom, hogy annak mik a tünetei nem is mondtam, hogy az van nekem, csak azt írtam ha esetleg kihagyok egy-két napot akkor nálam is kialakulhat és ez aggasztott. De ilyenkor már rég inni szoktam, és egyelőre semmi sóvárgás nincs, sőt kifejezetten nem is kívánom.
2021. jún. 16. 22:06
 4/4 anonim ***** válasza:
A sörtől és a fröccstől nem lesznek ilyen problémáid, pláne nem elvonási tüneteid ennyi idő alatt. Ahhoz éveken át kéne töményeket innod. Esetleg más probléma áll a háttérben. Mondjuk kérdéses, hogy az a fröccs miből készült, mert ha sz*r volt a bor, az is megdolgoztathatott.
2021. júl. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!