Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tegnap óta, erős szúrást...

Tegnap óta, erős szúrást érzek a szívem és a hasam fele főleg levegovetelnel, ma pedig nagyon erős fejfájás és rossz közérzet jött rám mi a franc lehet ez? 26f

Figyelt kérdés
140-80a vérnyomásom, és elég stresszes időszakban vagyok

2021. jún. 17. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:

A stressztől simán lehet, de nem szabad az ilyet félválról venni. Ha nem múlik, mindenképp menj el orvoshoz, nehogy nagyobb baj legyen (ha van rá keret, inkább magándokihoz menj, sokkal hamarabb sorra kerülsz és rendesen meg is vizsgál)

Egyébként meg próbálj meg lazítani kicsit, foglald el valamivel magad, ami kikapcsol, mert azért elég valószínű, hogy "csak" a stressztől van.

2021. jún. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Most azon a ponton vagyok, hogy a szurkalas elmúlt, viszont a fejfájás hányinger verejtekezes megmaradt, ha felkelek az ágyból minden bajom van, lehet egy EKG-t csináltatnom kene vagy lemenni a háziorvoshoz mert már annyi mindent olvastam..
2021. jún. 17. 20:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Jaj, ne olvasgass, azt nem szabad :) Számtalan dolog állhat a háttérben és nem feltétlenül súlyos a baj. Ráaádsul írod, hogy stresszes időszakban vagy, most pluszban még ezzel is "hergeled" magad, ne tedd. Pihenj, és amint tudsz, menj el dokihoz, hogy megnyugodhass, hogy nincs nagy baj.
2021. jún. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ma reggelre semmi bajom nem volt kipihentem magam, aztan kezdődött minden elorol fel9fele, verejtekezes, hányinger
2021. jún. 18. 10:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha pihenés után jobb, akkor szerintem stressz.
2021. jún. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nagy lenne a gáz, akkor mindig szarul lennél. De akkor is tartom magam ahhoz, hogy azért ne vedd fél válról, menj csak el egy kardiológushoz!
2021. jún. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen úgy lesz, ez mellett par hónapja van olyan tünetem is hogy viszketek mindenhol de nem minden nap, piros csíkok jelennek meg a kezemen, halánték fele, lehet hogy ez mind idegi alapon történik?
2021. jún. 18. 20:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, a viszketés, bőrtünetek sok más dolog is lehet.
2021. jún. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!