Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mire alapozzák az oltásellenes...

Mire alapozzák az oltásellenesek, hogy a covid19 elleni vakcináknak 2 év múlva lesznek mellékhatásaik?

Figyelt kérdés
2021. jún. 19. 16:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
32%
Mondjuk onnan, hogy tájékozódunk, és nem nyalunk be minden hazugságot, mint a sok kis sheeple?
2021. jún. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Oké, akkor honnan tájékozódsz és honnan tudod, hogy az nem hazugság? És még mindig: miért pont 2 év?
2021. jún. 19. 16:25
 3/22 anonim ***** válasza:
62%

Gondolom abból, gogy az oltások már 1+ éve léteznek, és mivel 1 év alatt nem okoztak kb semmit, akkor majd biztosan 2 év múlva fognak.

Csak megmagyarázzák maguknak a saját birkaságukat.

2021. jún. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
71%
az emberek szeretik azt hinni, hogy őket úton útfélen átverik mert ők kisemberek onnan fakad ez a fajta ellenérzés. Aki okos gyanakszik és körültekintő aki meg hülye ő meg mindenre ordít, hogy őt átverik és aki nem veszi észre az hülye ettől azt hiszik, hogy ők mindekénél okosabbak hiszen rájöttek a titokra, hogy az oltás rossz az elnök gyíkember a föld lapos és a a repülőkről mérgeznek minket. Ami tény, hogy oltás gyorsan lett itt ez ugye egyrészről magyarázható azzal, hogy nem 3 tudós dolgozott rajta hanem 300 000 (arány számok) egy a tény, hogy hosszútávú dolgokat nem tudunk róla itt a bizalom marad az orvsokkal szemben, hogy értik azt amiért tanultak így meg tudják jósolni a következményeket de aki maga is rongyember és tudja, hogy benne nem lehet megbízni másba se tud hiszen azt hiszi, hogy olyan mint ő :D
2021. jún. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
43%

Senki nem mondta, hogy pont két év múlva. Kár ezt kifigurázni.

Egyszerűen csak logikus. Ha egyből lenne senki sem "oltakozna".

A baj az, hogy sokan elhiszik hogy a gyógyszeripar jószándékú és segíteni akar a tudományra alapozva.

De jó helyre tetted fel a kérdésed, mert itt a többsség párti szóval csak meg fognak erősíteni nyugi, lesz értelme a kérdésednek.

Aki meg ellene van lepontozzák.

De egyébként aki párti az sem tud semmit csak amit a tévébe mondanak.

2021. jún. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
85%

De aki tavaly tavasszal oltásról, meg védettségi igazolásról, korlátozásokról beszélt az összeesküvő volt aztán itt laposföldezték.

Nem így volt? És tessék itt van.

2021. jún. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem akinél kivált súlyosabb mellékhatást, annak oltás után kb rögtön megjelenik, nem 2 évre rá. Elég sok esetet olvastam egy erre szánt subredditen (r/covidvaccinated), ahol oltás után hónapokkal is a felhasználók olyan panaszokról számoltak be, mint a fáradtság, fejfájás, különböző ízületi fájdalmak, neurológiai problémák, alvás problémák. Szóval persze ezek megtörténhetnek, de ez ritkább. Akinek meg kb semmi baja a 2 napos reakciótüneteken kívül, annak nem hiszem, hogy 2 év múlva lesz valami súlyos betegsége emiatt. Legalábbis remélem, mert én is beoltattam magam a rohadt kártya miatt xD
2021. jún. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
72%

Mire alapozod azt hogy nem lesz mellékhatása?


Ezt egyellőre még senki tudja megmondani, vagy lesz, vagy nem, kár ezen vitatkozni a vége úgyis az lesz hogy az egyik csoport közli a másikkal hogy haha nekem volt igazam.

2021. jún. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nem érzem úgy, hogy kifiguráztam volna bárkit is. Minden oltással kapcsolatos poszt alatt megjelenik egy "majd 2 év múlva legyen ilyen nagy a szád" ember.
2021. jún. 19. 16:58
 10/22 anonim ***** válasza:
49%

Az oltasellenesek kezdtek azzal, hogy ahh nincs is virus.

Aztan amikor mar majd mindenki csaladjaban, barati koreben van valaki aki korhazba kerult, meghalt, akkor belattak, hogy tenyleg van.



Utana jott, hogy a maszkokban fereg van, aztan a felismeres, hogy jah megse.


Utana, hogy a vakcina megol.

Utana, hogy felev mulva megol.

En leragadtam az egy ev mulva megol elmeletnel, de mar akkor 2 evnel tartunk? Utana jon az 5 ev ugye?



Nyilvan a vilag vezeto gyogyszercegei KULON KULON, meg akarjak olni az embereket, akikbol ellnek. Tenyleg tok logikus.

Meg a vilag fejlett reszeinek az orvosai is atvernek.



Az osszeeskuves elmeletek hivoi altalaban aluliskolazott kisemberek, akik tobbre vagynak, es ok bizony rajottek, hogy itt bizony oldokles folyik...

2021. jún. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!