Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aranyérrel éljek vagy nélküle?

Aranyérrel éljek vagy nélküle?

Figyelt kérdés

Régebben amikor edzettem, akkoriban alakulhatott ki a drága aranyerem. Semmi problémám nem volt vele az elmúlt 10 évben, kivéve hogy 2 éve véres volt a székletem kb 3-szor egymás után. A mai napon ez ismét bekövetkezett, hirtelen bele ültem egy kád forró vízbe és pihentettem, had húzodjon egy kicsit vissza. Szappanos kézzel mikor oda nyúltam, éreztem hogy több duzzanat is van. Előtte nem nagyon nyúlkáltam oda, nem is szerettem volna még csak tudni sem róla, most viszont egy kissé megijedtem.

Egyébként nem fáj, nem viszket, semmi bajom nincs a székletemmel, az is inkább hígabb, nem kemény, csak hasmenés után érzékeny kicsit.

Szerintetek éljek vele így tovább, vagy műtessem meg? (eléggé megosztó dolgokat olvastam a műtétről és az azt követő lábadozásról)



2021. jún. 22. 16:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Reparont próbáltad?
2021. jún. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Semmilyen gyógymódot nem próbáltam még, a melegvizes áztatáson kívül.
2021. jún. 22. 16:38
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Már régen használnod kellett volna, azóta el is felejthetnéd.
2021. jún. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Megpróbálom azt. Hogyan és milyen gyakran használod? (úgy érzem hogy te tapasztaltabb vagy ezen a téren)
2021. jún. 22. 16:56
 5/11 anonim ***** válasza:
Rajta van a betegtájékoztatón.
2021. jún. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Régen volt, már el is felejtkeztem róla.

Úgy rémlik, kúpban is kapható, de lehet, hogy annak más a neve.

2021. jún. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Repadolo. 3x1, fél pohár vízzel bevenni, reggeli, ebéd, és vacsora után.
2021. jún. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Műtéthez: nincs rá garancia, hogy utána ne térne vissza. Üdv: egy 22 éves fiú, akinek már kétszer műtötték 4 év alatt.
2021. jún. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Reparon van kenőcs és kúp. Érdemes mind a kettőt használni. Hacsak lehet, kerüld a műtétet.
2021. jún. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A nagy választékban kapható kenőcsök és kúpok mellett fontos figyelni arra, hogy aki ülőmunkát végez, az is minimum óránként álljon fel pár perc mozgásra. Ennek hiányában gyakrabban fellángol. Évek óta jól karban tudom tartani, néha Detralexet is szedek. Nekem az orvos Doxiproct OM kenőcsöt, illetve Norcainos kúpot írt fel.
2021. jún. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!