Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet ez? Voltam vérvéte...

Mitől lehet ez? Voltam vérvételen rendben volt hormonjaim is voltak nézve paizsmirigy is

Figyelt kérdés

Folyamatos fejfájás a fejem különböző részén hányinger bizsergés/rángatozás a végtagjaimban.


Fáj az állam is néha fülbe nyilaló fájdalom nő a bölcsesség fogam de attol nem fájhat igy a fejem.. Nem is egy pontban fáj általában. Most épp a jobbfelol a homlokom korül


Folyamatos gomboc érzésem van



2021. jún. 24. 20:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Amugy a bolcsessegfog pont, hogy okozhat fejfajast!

Egyebkent neuorologiara es fogorvoshoz menj.

2021. jún. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Voltam fogorvosnál lézerrel leszedett egy darab részt mert megsérthettem valamivel fehér volt neuorologiara meg jovohapra van idopontom nagyon felek rogton az agydaganat ugrott be a bizserges rangatozas miatt
2021. jún. 24. 21:09
 3/15 anonim ***** válasza:
Agydaganat
2021. jún. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is agytumor.
2021. jún. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ez annyi de annyi minden lehet, hogy nem kene paraztatni a kerdezot es neki sem sajat magat.

Nem csak agydaganat okozhat ilyen tuneteket, akar fuleszeti, verkeringes problema, cukorbetegseg is lehet, nyilvan utana kell jarni. Es ez csak par tipp az ezerbol.

2021. jún. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem hogy nem az nagyon félek😭
2021. jún. 24. 21:45
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok cukorbeteg. Voltam vérvételen semmi gond nem volt kicsit alacsony volt a feherversejt de par szazalek csak. Szemeszeten is voltam elvileg ott is oke minden látótér vizsgalaton id voltam ott azt mondtak hogy azert van egy pici kieses a papiron mert nem figyeltem mivel elso ilyen vizsgalatom volt. 2 honapja voltam covidos akkor volt hasonlo zsibbado erzes a fejemben de mostanaban nagyon faj mindenhol
2021. jún. 24. 21:52
 8/15 anonim ***** válasza:
Akkor lehet te is ebben a poszt covidban szenvedsz
2021. jún. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Reménykedek benne az az érdekes hogy covid utan kb 2 hétig semmi bajom nem volt csak neha ereztem ezt a nyomas szerut a szemem korul most egy hete jött elő ez a fejfájás bizsergés rángatozás dolog olyan is van hogy alig erzem a vegtagjaim eleg fura erzes covid alatt volt ilyen de elmult akkor

Eddig csak a vadlim bizsergett most az egesz testem kb tenyleg nagyon felek egy nyugodt percem sincs

2021. jún. 24. 22:01
 10/15 A kérdező kommentje:
A vádlim rángatozott**
2021. jún. 24. 22:12
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!