Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Áll alatti csomok lehetnek a...

Áll alatti csomok lehetnek a rossz fogaktol?

Figyelt kérdés
Volt 2 rossz fogam jobb és bal felöl az állam alatt érzek csomokat kb ott ahol a rossz fogam volt de nem olyan szabályos hanem ilyen fura tapintású nem látszik egy éve van ott kba fogam meg fel eve van kb kihuzatva mind ketto. Nagyon gennyesek voltak es lyukassak voltam fül orr gégészeten de nem mondott semmit hogy mi lehet. Mondtam hogy szoktam gombocot is erezni a torkomban arra irt stresz oldot nem is ertem... fogorvos azt mondta hogy sokáig ott lesz de nem tapintotta meg

2021. jún. 25. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet góc vagy nyirokcsomó megnagyobbodás a gyulladás miatt ( utóbbi valószínűleg)

Az pedig majd elmúlik, ne tapogasd/ nyomdosd!

2021. jún. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nagyobb az egyik felol meg mar egy evesek kb
2021. jún. 25. 18:11
 3/7 anonim ***** válasza:

Háziorvossal megnézetheted, de alapból érezhetőek ugye


Manduláiddal mi a helyzet?

2021. jún. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Erezheto de en ugy erzem altalaba ha le hajtom a fejem tehat ugy annyira nem erezheto ha egyenes pozban vagyok
2021. jún. 25. 18:18
 5/7 A kérdező kommentje:
Megnezettem de megse nez o nem torodik voltam fulorrgegesznel az se nezett meg kulonosebben. Mandulaim elvileg nem pirosak de van valami feheredes szeru bal felul ott a kis " harang" mellett nem tudom mi a neve annak a csucsnak ami lelog😂😂
2021. jún. 25. 18:21
 6/7 anonim ***** válasza:

Nyirokcsomót tapintasz. Ilyenkor érdemes elmenni fogászati góckutatásra, hogy nem köthető-e jelenleg is kezelésre szoruló rossz foghoz. Ha ennél tovább mennél meg lehet ultrahangoztatni. De az esetek többségében nem találnak semmi kórosat.

Ilyenkor egy javaslat van, ami bagatelnek tűnhet, de ez lesz a megoldás. Nem szabad piszkálgatni, fogdosni, állandóan ellenőrizgetni, nyomogatni.

2021. jún. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem nyomkodom csak neha nezem meg az egyik felol nagyobb mintha ketto lenne a masik tapintasa is mas de ugye nem rak? Olvastam hogy a nyirokcsomorakot kimutatja a feherversejt nekem az jo volt csak egy nagyon minimalisan alacsony volt
2021. jún. 25. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!