Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van bárki akinek rengeteg...

Van bárki akinek rengeteg ideig viszketett a haja?Bármivel is próbálkozot.Voltam orvosnál.

Figyelt kérdés
Milyen sampont használtatok?

2021. jún. 26. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A haj nem viszket. Max a fejbőr
2021. jún. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Neked viszkedet a fejbőröd?
2021. jún. 26. 12:16
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem.

Menj bőrgyógyászhoz. Allergia lehet

2021. jún. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Már voltam bőrgyogyásznál de az allergia vizsgálat jó ötlet.

Várom a többiek válaszát is.

2021. jún. 26. 12:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem és borzasztóan hullott hajam is. Csomókban.


Gluténérzékeny vagyok, úgyhogy próbaképp váltottam spec, hypoallergén samponra. Na, azóta nem hullik, fényeebb és a fejem sem viszket.

A tusfürdő az egyetlen, amiből használhatok normálisat, de pl ajakápoló, fogkrém, szem körüli termékeknél az összes hypoallergén/gluténmentes kell legyen.

2021. jún. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet a samponnal ban a baj, vagy csak egyszeruen nem mosod ki rendesen.
2021. jún. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Most lehet vicces amit irok vagy amit hasznalok de nekem zsiros volt a hajam es ob 2-3 naponta megkelett mosni,allandoan viszketett a fejborom es sebes volt,vettem egy balea med sampot es te jo eg a hajam jobb mint volt,6-6 naponta mosom es a fejborom ragyog,semmi viszketes:) iszonyat jooo
2021. jún. 28. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!